13.04.2017, 08:27

Як ми граємо в пейнтбол

Ольга Станишевская | Все новости автора

facebook google+ tweeter live rss

Пейнтбол - це не просто гра, де треба стріляти кульками фарби один в одного. Можна придумувати захоплюючі сценарії, щоб отримати багато вражень і добре відпочити.

Ми з друзями завжди починаємо з історії. Як правило, кожен гравець вибирає персонаж, щоб грати, і виконує свою роль. Іноді ми відтворюємо вже існуючі історії або створюємо свої власні. Головне, виробити стратегію і переконатися, що все знають сюжетну лінію.

Далі ми знайомимося з місцевістю, де буде проходити гра. Наприклад, ми часто буваємо в спортивно-розважальному комплексі «BNB». Тут є три майданчики: Woodland, Xball-sport і Autodrom. Різні майданчики мають різну площу, місткість гравців, перешкоди, покриття підлоги. Усі ціни можна подивитись тут http://bnbpaintball.com/prices. В комплексі можна отримати спорядження: маркери, маски, камуфляжні костюми, стовбури, туби, Харнес. Для підготовки є спеціальні намети.

У нашої групи є сигнали зв'язку. Ми повинні знати, де і наші товариші по команді і наші противники. Також деякі сценарії вимагають, щоб гравці були в конкретних місцях в певний час. Тому важливо слухати і спостерігати за сигналами.

Ну а тепер розповім про ігри. Порятунок заручників - одна команда бере заручників, а інша команда повинна врятувати їх, виводячи із зони очікування в призначений район під назвою «святилище». Якщо заручники залишаються на самоті, вони все одно повинні чекати рятувальників. Вони можуть волати про допомогу, якщо побажають.

Гра з дитинства - захоплення прапора. У колишні часи, війна була не закінчена, поки ви не захопили прапор свого противника. Ось і в пейнтболі є різні варіанти таких боїв. Наприклаад, замість того, щоб мати прапор в кожній базі команд, один прапор знаходиться в середині, і кожна команда намагається взяти цей прапор на свою базу, щоб виграти.

Гра - «бомба». Різниця із захопленням прапора в тому, що кожна команда починає з «бомбою» (коробка). Мета - віднести «бомбу» на базу іншої команди.

Трофейне полювання - ще один цікавий сценарій. Тут не гравці ховаються, трофеї приховані на майданчику, і їх треба зібрати. Команда з найбільшою кількістю трофеїв в кінці гри перемагає. Можна зробити хитрі тайники, щоб зробити гру більш складною.

Можна зіграти і в Лазертаг у Львові від клуба BNB Paintball. У цьому випадку «зброя» зовсім не травмує гравця. Вона імітує справжню видом і вагою, також, в момент пострілу, гравець відчує вібрацію і почує звуковий сигнал. Попадання фіксується відразу, тому не вийде зшахраювати. Так що Lasertag Lviv для гри з дітьми - в самий раз.

Ну а наприкінці гри ми з друзями, звичайно, відпочиваємо і згадуємо цікаві моменти. У «BNB». є альтанки з мангалами і їжа на будь-який смак. Так що пейнтбол для нас - це не просто «стрілялки», це ціла історія з масою вражень.

теги: 
Комментировать
Цитировать
facebook google+ tweeter live rss