Парфуми справжнього чоловіка. Секрети правильного вибору

Анастасия Ягужинская | Все новости автора

facebook google+ tweeter live rss
Парфуми справжнього чоловіка

Ароматна косметика для чоловіків сьогодні становить майже 30% усіх парфумів, доступних на ринку. Тому у чоловіків є вибір, але чи вони знають, як це зробити? Що найголовніше, коли ми говоримо про вибір аромату для чоловіка? Як і в будь-якому випадку - суб'єктивний прийом духів як приємний і відповідний стилю і характеру його власника.

Парфуми повинні підкреслити особистість людини і вирішити, як він отриманий з навколишнього середовища. Вони повинні визначити свою особистість, також повинні відповідати зовнішньому вигляду і віку людини, а також часу року або дня.

Парфум для чоловіків

Туалетна вода, як і одяг, відображає вашу індивідуальність. Парфум змінюється в залежності від вашого настрою або стилю життя. Не забувайте, що будь-який аромат доречний в тому чи іншому випадку. Головне розумно підійти до вибору. Творці духів Lacoste Essential випустили надзвичайно свіжий, яскравий аромат, дивовижно передає романтику та підкреслює імідж сучасних чоловіків.

Як вибрати парфуми для чоловіків:

  • Деревні аромати. Вони використовують масла, отримані з кедра, сосни, сандалу, іноді вони поєднуються з шкіряними ароматами. Їх довговічні і глибокі аромати підходять для елегантних, зрілих і спокійних чоловіків.
  • Цитрусові аромати - цитрусові ароматичні ноти використовуються як у жіночих, так і чоловічих парфумах. У випадку останнього, серед інших аромати мандарина, лимона, ананаса тощо. У поєднанні з ароматами дерева або спецій вони створюють легкі, свіжі і енергійні композиції - ідеальні для активних і енергійних чоловіків.
  • Пряні аромати - ми можемо виявити в них ноти мускатного горіха, перцю, кориці або кардамону, але також, наприклад, лаванди і цитрусових. Призначений для сильних і елегантних чоловіків, але тонованих і скромних.
  • Східні аромати - вони теплі, солодкі і чуттєві. У ньому переважають ваніль, сандалове дерево, ладан, мускус. Вони для інтригуючих і харизматичних людей.


В інтернет-магазині Notino ви можете замовити брендову парфумерію та косметику для чоловіків або жінок. При виборі туалетної води для чоловіків варто прислухатися до своїх відчуттів.

Для кожної події, настрої або пори року підходить той або інший аромат.

  • Парфуми для літа. Влітку не варто використовувати важкі запахи. Варто вибирати цитрусові свіжі або аромати з нотами спецій.
  • Парфуми для спорту. Заряджає енергією, тонізує і дає життєву силу. Містить ноти прянощів і цитрусових.
  • Парфум для побачень. Залишає незабутнє враження, створений, щоб привертати увагу. Часто це деревно-цитрусові аромати з квітковими і мускусними нотами.
  • Взимку людське нюх слабшає від морозу та застуд, тому слід вибирати більш насичені аромати, тому парфум обов'язково повинен бути стійким і шлейфовым. Взимку допустимі також пікантні, екзотичні аромати.


 

Комментировать
Цитировать
facebook google+ tweeter live rss