08.05.2016, 08:22

Комп'ютерні ігри для хлопців: як підібрати розвагу для маленького чоловіка

Олег Белоусов | Все новости автора

facebook google+ tweeter live rss

Хлопчики, які з дитинства схильні до більшої активності, ніж дівчатка, часто відчувають проблеми з фокусуванням уваги на одній справі на достатньо тривалі проміжки часу. Крім того, для майбутнього чоловіка дуже важливо ще в дитинстві знайти опору для своїх уявлень про те, як саме повинен вести себе і думати справжній чоловік.

Комп'ютерні ігри для хлопців – це саме те, що потрібно, щоб дати дитині необхідні знання про навколишній світ, а також навчити його розбиратися у сучасних професіях та приймати рішення. Крім того, більшість ігор присвячені вічній боротьбі добра зі злом, отож, крім розвитку основних навичок, ви можете бути впевнені у формуванні характеру хлопчика.

Гра, яка виховує

Зустрічаються батьки, які помилково вважають, що комп'ютерні ігри здатні лише завдати дитині шкоди, однак це зовсім не так. Більшість ігор для дітей 5 років і старше присвячені тому, щоб допомогти дитині в розвитку. Наприклад:

Саме комп'ютерні ігри дозволяють хлопчикові чітко зрозуміти: щоб чогось досягти, доведеться добре попрацювати;

Ігри дозволяють дітям дізнатися, що таке конкуренція, а також випробувати на собі радість перемоги або смуток втрати головного призу. Отримуючи одне досягнення за іншим, дитина буде прагнути ставати краще і постійно вчитися чомусь новому;

Більшість ігор допомагають дитині розвинути дрібну моторику, а також беруть участь у формування логічного і тактичного мислення;

Відчуваючи себе захисником або лицарем, дитина зможе без праці встати на позицію того, хто відстоює інтереси добра, а це згодом допоможе сформувати правильну оцінку реальності.

Ще в дитинстві усвідомивши, що якості «справжнього чоловіка» - це відвага, хоробрість і цілеспрямованість, вміння приймати важливі рішення та слідувати їм, дитині буде простіше знайти себе в школі, а потім і в дорослому житті.

Як підібрати гру для маленького чоловіка

Ігри для хлопчиків включають себе безліч категорій. Почати можна з військової тематики. Батькам не варто переживати, що такі розваги можуть сформувати жорстокість до оточуючих. Це далеко не так, адже комп'ютерні ігри – це лише ще один спосіб відчути, що значить бути мужнім та цілеспрямованим. Крім того, саме «стрілялки» найкраще впливають на дрібну моторику дитини.

Відмінно підійдуть і 3D-ігри гонки – вони не тільки допомагають розвинути пам'ять, але і покращують швидкість реакції, а також уважність.

Спортивні ігри не тільки можуть познайомити хлопчика 5 і більше років з різними видами спорту, але й пояснять правила гри в кожному з них. Саме на цій основі пізніше може зародитися справжнє захоплення спортом, і дитина без проблем почне заняття у спортивній секції.

Симулятори професій дозволять малюкові відчути себе пожежником або рятувальником, дізнатися, що таке робота фотографа або садівника. Познайомившись з цим ще в дитинстві, малюку буде простіше вибрати собі професію в майбутньому. Тому стає ясно, що грати в ігри для хлопчиків вкрай корисно.

Батькам важливо не тільки підібрати дитині класну гру, але й стежити, скільки часу малюк проводить за комп'ютером. Наприклад, ігри для хлопчиків 9 років не повинні віднімати більше 20 хвилин в день. Тому точно визначте час, який дитина може проводити перед монітором, і комп'ютерні ігри йому не зашкодять.

теги: 
Комментировать
Цитировать
facebook google+ tweeter live rss