23.10.2015, 08:54

Авторські вишиванки від інтернет-магазину «ЕтноДім»

Останнім часом на вулицях наших міст все частіше зустрічаються люди, одягнені у вишиванки. І це не дивує - мода на традиційний український одяг все більш поширюється, охоплюючи різні області нашої країни. Крім того, вже у декількох сезонах одягу поспіль у тренді етнічні мотиви, тому багато українців зараз із задоволенням купують вишиванки.

Сьогодні цей вишуканий одяг вільно можна придбати у магазинах, але завжди хочеться чогось оригінального, щоб якось відрізнитися від інших. У цьому випадку вам допоможе інтернет-магазин ЕтноДім - тут до вашої уваги запропоновані вишиванки авторських робіт. Майстри магазину самостійно створюють візерунки, використовуючи традиційні українські орнаменти. Тому вишиті з любов'ю сорочки та сукні відрізняються особливою оригінальністю. Крім того, продукція ЕтноДому виготовлена тільки з натуральних тканин та відповідає високій якості. На сайті цього інтернет-магазину надана можливість обрати вишиванки чоловікам, жінкам та дітям, а також різноманітні аксесуари - вінки, вишиті рушники, намиста і т. п.

Вишиванки чоловікам

ЕтноДім пропонує на вибір вишиті сорочки з довгими та короткими рукавами, білого, сірого та чорного кольорів, ручної або машинної роботи. Усі моделі виготовлені з льону або домотканого полотна - на літо чи весняно-осінній період. Різнобарвні візерунки вражають своєю різноманітністю - використані геометричні чи стилізовані рослинні орнаменти, виконані такими техніками, як хрестик, гладь, мереживо. Обираючи собі вишиванку майте на увазі, що кожна рослина у візерунку щось символізує, наприклад, соняшники - добробут і достаток, дуб - силу, калина - родину і красу.

Вишиванки жінкам

В ЕтноДомі жінки мають можливість придбати не тільки сорочки, але й вишиті сукні, які допоможуть створити новий образ. Кольори, техніки виконання та орнаменти схожі з чоловічими вишиванками, але більшість візерунків створені безпосередньо для жінок і символізують красу, добробут, та є свого роду оберегами. Крім льняних та домотканих тканин жіночі вишиванки виготовляють із шифону, попліну та батисту, а у результаті поєднань з незвичайними орнаментами вироби виглядають дійсно оригінально і неповторно.

Вишиванки дітям

Не обійшов ЕтноДім своєю увагою і маленьких українців - для дівчаток та хлопчиків також запропонований широкий асортимент вишиванок. Прийнято вважати, що купуючи дитині такий традиційний одяг, батьки не тільки виховують її з повагою до української культури, але й оберігають таким чином від незгод, тому що орнаменти вишиванок символізують родинну опіку, добро та силу.

Вишиванки ручної роботи - це чудовий подарунок собі та близьким, особливо якщо врахувати, що у недалекому майбутньому нас очікують багато свят.

Комментировать
Цитировать
facebook google+ tweeter live rss