19.10.2015, 11:52

Лідер «РУХ ЗА РЕФОРМИ» - Сергій Думчев має всі шанси на перемогу, оскільки у його команди є чіткий план дій

Ольга Ранская | Все новости автора

facebook google+ tweeter live rss

Політичні експерти зазначають, що фаворитами цьогорічної передвиборчої гонки в Києві стануть чинний мер Віталій Кличкo та лідер політичної партії «РУХ ЗА РЕФОРМИ» Сергій Думчев. При цьому політологи схильні вважати, що високий антирейтинг Віталія Кличкo не дозволить йому залишитися переможем на цих виборах. Нажаль, його команда більш ніж за цілий рік не змогла виконати й половини з обіцяного раніше та не вийшла на прямий діалог з киянами. 

«Сьогодні Віталій Кличкo, за результатами відкритої соціології, тримається на першому місці в передвиборній гонці, але поряд з цим знижується його рейтинг підтримки та зростає антирейтинг з огляду на наявність великої кількості тактичних помилок, - стверджує політолог Сергій Слободчук.

Тому, цілком ймовірно, що у другому турі опиняться Кличкo і Думчев, а тут вже, на думку експертів перевага буде віддаватись новим людям, які ніколи не були в політиці. З цього приводу висловився політичний експерт Андріан Рев`юки: «Рейтинг лідера партії «РУХ ЗА РЕФОРМИ» Сергія Думчева дійсно стрімко зростає. Якщо виборча кампанія Сергія Думчева буде й далі проходити в такому ж дусі, то ймовірність виходу лідера партії «РУХ ЗА РЕФОРМИ» у другий тур разом з Віталієм Кличкoм дуже висока. Але Сергій Думчев - невигідний опонент для Кличка. Адже Думчев - це нова людина в політиці, який запропонував виборцям конкретну програму реформ в місті. Враховуючи риторику Думчева і провальні реформи Кличкo, виборці в другому турі можуть віддати свої голоси саме Сергію Думчеву».

Дійсно, сьогодні найбільш активну, яскраву і послідовну кампанію веде саме Сергій Думчев. На відміну від інших політичних партій, «РУХ ЗА РЕФОРМИ» декларує не тільки свої цілі, але й шляхи їх досягнення. Тобто показує реалістичність і конкретність своїх планів. У команді Сергія Думчева нові обличчя - компетентні та професійні управлінці з незаплямованою репутацією.

Отже, щодо програми партії «РУХ ЗА РЕФОРМИ», вважаємо за потрібне висвітлити ключові тези, які стосуються реформування всіх сфер життєдіяльності Києва. При цьому варто зазначити, що партія обрала правильну стратегію задля визначення нагальних потреб міста: це проведення різноманітних форумів, зустрічей, конференцій, велика кількість громадських приймалень тощо. Представники та лідер партії відкриті для спілкування, оскільки місто – це люди, а отже ніхто не знає краще за них самих.

Зокрема, нещодавно був проведений форум для обговорення проблем міста Києва. У ньому взяв участь лідер партії «РУХ ЗА РЕФОРМИ» Сергій Думчев, а також кандидати в депутати Київської міськради від Голосіївського району.

Як зазначив Сергій Думчев, Київ терміново потребує реформ. Одним з найважливіших напрямків, який потребує реформування є комунальне господарство. «Комунальне господарство, яким ми його знаємо, доживає останні місяці. Кількість техногенних катастроф - проривів труб, відключень електроенергії через застарілі підстанцій - за останні роки збільшилася в рази, і у команди, яка прийде до влади після виборів, просто не буде іншого виходу, окрім як проводити глобальну реформу всієї муніципальної системи », - заявив лідер «РУХ ЗА РЕФОРМИ» Сергій Думчев.

Завдяки реформам та демонополізації можна буде понизити тарифи на комунальні послуги. «Є пропозиція дозволити мешканцям самостійну установку котлів для опалення, сонячних батарей і інших способів енергозаміщення - це дозволить позбутися газової «голки», до якої підключений місто. Це сучасно, а опалення палетами обходиться приблизно в два рази дешевше, ніж газом, - стверджує Сергій Думчев. - До того ж сьогодні Київгаз та Київенерго - монополісти. Вони встановлюють свої власні тарифи. А надалі, коли на ринок зайдуть нові суб’єкти, ціни на їхні послуги будуть падати».

Сергій Думчев зазначив, що сьогодні всі комунальні підприємства міста працюють виключно на збагачення столичної влади. У місті практично відсутні хороші дороги. Київавтодор щорічно отримує з бюджетів більше 360 млн. гривень, але доріг у столиці немає. Є ще одна проблема в даній сфері: річна виручка комунального підприємства «Київпастранс» складає близько 1 млрд гривень, з якої більше ніж 40% підприємство відповідно витрачає на збір цієї ж виручки. Отже, майже півмільярда гривень витрачається на оплату праці кондукторів та контролерів. Така нераціональна розтрата коштів спричинила занепад підприємства та збитковість столичного громадського транспорту. Через це наше місто дуже не скоро побачить нові трамваї чи тролейбуси...

«Інвестиційний клімат повинен бути однаковим для всіх. Як у сім'ї: хто приносить гроші, той і головний. У масштабах країни - це підприємець, який добросовісно сплачує податки та створює робочі місця, - вважає Сергій Думчев. - Вони не повинні витрачати час на захист свого бізнесу, ходіння по СБУ і ГПУ, а повинні розвиватися». Корупційно- чиновницьке свавілля призвело до того, що до Києва практично не заходить іноземний інвестор. Місто, в якому неможливо «прозоро» почати якийсь проект,  автоматично стає непривабливим», - зазначив Сергій Думчев.

Наступною реформою повинно бути скорочення кількості чиновників Київської міської адміністрації і всіх комунальних підприємств в 2 рази. І це не порожні слова, оскільки за результатами досліджень сьогодні дуже багато чиновників дублюють повноваження один одного – тобто одну й ту ж справу або дію мають право виконувати іноді дві, три, або навіть більше осіб. Дуже корисним в цьому плані буде введення електронного документообігу, за допомогою якого можна досягти вивільнення великої суми коштів, економити час та попереджувати створення корупційних схем. Дійсно, тоді постає питання: куди ж працевлаштувати всіх звільнених людей в результаті даної реформи? Але це вже питання, яке відноситься до розряду економічних – необхідно збільшити кількість робочих місць та налагодити систему зміни спеціалізації та перенавчання. Це потрібно для того, щоб людина, яка підпадає під скорочення мала можливість в разі необхідності та за рахунок держави освоїти інший фах.  А вже за рахунок зменшення кількості чиновників, при тому ж бюджеті, можна підвищити заробітну плату новим більш кваліфікованим співробітникам, а кошти, що залишаться перенаправити на потреби міста Києва.

Далі - "житлове" питання, яке, безумовно, є одним з болючіших для переважної більшості киян. Влада залишає це питання на самостійне його розв’язання, але це практично нездійсненне завдання. Незважаючи на те, що в столиці як гриби з'являються нові житлові комплекси, ситуація із забезпеченням людей житлом з кожним роком погіршується. На жаль ні держава, ні місто зокрема, не піклуються про забезпечення молодих сімей хоча б мінімальним житлом, для яких це по-суті першочергова необхідність. В Києві є проекти соціального житла, але вони будуються настільки повільно, що за час коли будується один такий будинок поряд виростає 2-3 звичайних від комерційних забудовників, значна частина з яких, до речі, має низку способів, аби добряче зекономити за рахунок місцевого бюджету, а відповідно й, кожного простого киянина.

Адреси приймалень по місту:

Отже, і це не усі проблеми, що існують в нашому місті. Як бачимо, їх дуже багато і вони потребують негайного вирішення. «Потрібно зробити все можливе, щоб пишатися нашим містом і перетворити його в комфортне місце для життя», - вважає лідер партії «РУХ ЗА РЕФОРМИ».

Необхідно перевернути «піраміду потреб» міста, впоратися із зайвими надбудовами та функціями чиновницького апарату. Вкрай важливо провести глобальну інвентаризацію всіх міських ресурсів та домогтися, щоб у столиці залишалися хоча б ті податки, які платять у місцевий бюджет її жителі. І, нарешті, забезпечити сприятливі умови для входження інвесторів. Адже в нинішньому кліматі, на жаль, розквітають тільки квіти корупції. Команда «РУХ ЗА РЕФОРМИ» та її лідер Сергій Думчев стверджують: місту необхідна термінова революція реформ. А за великим рахунком необхідна вона і всій країні!

Політична реклама

Теги новостей: 
Комментировать
Цитировать
facebook google+ tweeter live rss