27.03.2013, 13:27

Звітуйте до Пенсійного фонду в електронній формі з використанням електронного цифрового підпису

Управління Пенсійного фонду України у м.Лисичанську повідомляє, що звітувати до органів пенсійного фонду можливо в електронній формі з використанням електоронного цифрового підпису (далі ЕЦП) через центр обробки електронних звітів, згідно з Порядком подання звітів до Пенсійного фонду України в електронній формі, який затверджено постановою правління Пенсійного фонду України від 19.04.2007 № 7-7, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 27.04.2007 за № 436/13703. При такому способі звітування звіт на паперових носіях не подається.

Переваги використання ЕЦП:
ЕЦП володіє тими ж якостями, що і власноручний підпис/«мокра» печатка, а саме:
-засвідчує особу того, хто підписав документ;
-гарантує цілісність і захист від модифікації підписаного документа;
-не дає можливості особі, яка підписала документ, відмовитися від зобов'язань, що виникли після підписання документа;
-має юридичну силу електронних документів. Закони України створюють правову основу для вживання ЕЦП і здійснення юридично значимих дій шляхом електронного документообігу, а електронний документ, підписаний ЕЦП, забезпечується юридичною силою оригінала;
-конфіденційність і безпека інформації. Використовуючи ЕЦП, отримуємо додаткову можливість шифрування документів. Завдяки надійним криптографічним алгоритмам забезпечується конфіденційність інформації, яка має на увазі неможливість доступу до неї будь-якої особи. Безпека і цілісність інформації в електронному документі, які передані відкритими каналами телекомунікації, забезпечується програмними комплексами, які пройшли експертизу і сертифікацію в Департаменті спеціальних телекомунікаційних систем СБУ.
-Дозволяє економити ваш час при поданні звітності до органів Пенсійного фонду.

Відділ персоніфікованого обліку, інформаційних систем та мереж Управління Пенсійного фонду України у м.Лисичанську 

Рубрика - Правозащитник: 
налоговая: 
нет
Комментировать
Цитировать
facebook google+ tweeter live rss