Державна податкова служба повідомляє

Корупція – це руйнівна сила

Управління внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Луганській області: Корупція – це руйнівна сила. Й насамперед вона руйнує державу та суспільство. Тому важливо розуміти, що задля досягнення мети про сильну та заможну країну, в якій слова Закон та Справедливість мають найвищу цінність, ми маємо поступитися сумнівним сьогоденням. Але для цього ми маємо об’єднати зусилля на шляху до цієї спільної мети. Крок назустріч з кожного боку – це вже два кроки до вільної від корупції держави. Ми йдемо до вас та сподіваємося на ваші кроки назустріч.І вже сьогодні ми відчуваємо вашу підтримку, завдяки якій у поточному році ми викрили понад 20 службових проступків, скоєний працівниками органів Міндоходів області, 1 адміністративне корупційне правопорушення та 4 кримінальних правопорушення. Рішення за цими правопорушеннями ще не прийняті. Триває провадження.<

Також ми вважаємо, що одним з важливих важелів впливу на корупційні чинники в системі органів Міндоходів є всебічна підтримка процесів протидії проявам корупції з боку суспільства. Існуючий в системі єдиний телефонний номер: (044) 284-00-07 (“Пульс”) дає можливість кожному громадянину повідомити інформацію про неправомірні дії працівників органів Міндоходів, а також отримати консультації з питань, що стосується сфери діяльності Міндоходів.

«ЗІР» - сервіс Міндоходів який «знає все»

ДПІ у м. Лисичанську ГУ Міндоходів у Луганській області повідомляє: загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс чи спрощено «ЗІР» дозволяє користувачам здійснювати пошук інформації по певному податку, напрямку діяльності в тому числі з використанням ключових слів шляхом перегляду за певні періоди інформації при цьому не лише по запитаннях-відповідях але й по відповідях на письмові звернення які були надані із використанням Бази знань, назвах нормативних та інформаційних документів.

Також, функціонал ресурсу передбачає можливість надання пропозицій з технічних питань його роботи шляхом використання «Форми зворотного зв’язку», розміщеної в рубриці «Про ресурс». Скористатися послугою можна за електронною адресою (]]>http://zir.minrd.gov.ua]]>) або через веб-портал Міндоходів (вкладка «Інформаційно-довідковий ресурс»).

Впровадження сервісу позитивно впливає на забезпечення суспільства своєчасною, достовірною і повною довідковою інформацією, шляхом широкого використання інформаційних технологій, сприяє впровадженню державної інформаційної політики, розширює можливість для зовнішніх користувачів застосування Бази знань яка була розміщена на веб-порталі Міндоходів України, а для працівників органів доходів і зборів шляхом використання її в корпоративній мережі.

Позитивна податкова історія «скорочує» шлях до автоматичного відшкодування ПДВ

ДПІ у м. Лисичанську ГУ Міндоходів у Луганській області звертає увагу: пунктом 200.22 статті 200 Податкового кодексу України (ПКУ) визначено, що починаючи з 1 січня 2014 року камеральна перевірка податкової звітності платників податку, які мають позитивну податкову історію, проводиться протягом 5 календарних днів з дня подання податкової декларації.

Платниками з позитивною податковою історією вважаються ті, які протягом попередніх 36 послідовних місяців відповідають наступним критеріям:

1. Відсутність рішення органу державної податкової служби про анулювання реєстрації платника податку на додану вартість.

2. Своєчасність подання платником податку на додану вартість звітності з податку на додану вартість.

3. Відповідальність платника податку на додану вартість критеріям, установленим пунктом 200.19 статті 200 ПКУ (у разі подання податкової декларації та заяви про повернення суми бюджетного відшкодування, відображеної у такій декларації).

Нагадуємо, що для решти платників строк камеральної перевірки податкової звітності становить 30 календарних днів, що передбачено пунктом 200.10 статті 200 ПКУ.

Для бажаючих отримати довідку про доходи за інший, ніж квартальний (річний) період – подайте декларацію з позначкою «довідково»

ДПІ у м. Лисичанську ГУ Міндоходів у Луганській області нагадує: для отримання довідки про доходи за інший ніж квартальний (річний) звітний період фізичній особі-підприємцю-платнику єдиного податку необхідно подати декларацію з позначкою «довідково». При цьому у полі «місяць» рядка 2 розділу I «Загальні відомості» декларації через тире проставляється арабськими цифрами порядковий номер першого та останнього місяця (включно), за який подається така декларація, а у полі «рік» арабськими цифрами зазначається рік.

Така декларація не є підставою для нарахування або сплати податкового зобов’язання. Про те, не звільняє такого платника податку від обов’язку подання податкової декларації у строк, встановлений для квартального (річного) звітного періоду. Складання звітності платниками єдиного податку визначено статтею 296 Податкового кодексу України.

Які види податкової звітності можна подавати в електронному вигляді

ДПІ у м. Лисичанську ГУ Міндоходів у Луганській області нагадує: в електронному вигляді мо органів Міндоходів можна подавати наступні види податкової звітності:

Загальнодержавні податки:  Податок на прибуток підприємств; податок на доходи фізичних осіб; податок на додану вартість; акцизний податок; екологічний податок; рентна плата за транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами, транзитне транспортування трубопроводами природного газу та маіаку територією України; рентна плата за нафту, природний газ і газовий конденсат, що видобуваються в Україні; плата за користування надрами; плата за землю (з юросіб); плата за землю (фізособи); фіксований сільскогосподарський податок.

Загальнодержавні збори:  Збір за першу реєстрацію транспортного засобу; збір за користування радіочастотним ресурсом України; збір за спеціальне використання води; збір за спеціальне використання лісових ресурсів; збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства; збір у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на електричну та теплову енергію, крім електроенергії, виробленої кваліфікованими когенераційними установками; збір у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності.

Місцеві податки:  Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки; єдиний податок; єдиний податок для суб’єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб.

Місцеві збори:  Збір для місця для паркування транспортних засобів; туристичний збір.

Трансфертне ціноутворення

ДПІ у м. Лисичанську ГУ Міндоходів у Луганській області інформує: 1 вересня 2013 року набув чинності Закон України від 04.07.13 № 408 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо трансфертного ціноутворення». Головною метою закону є побудова дієвої системи державного регулювання трансфертного ціноутворення в Україні. Держава отримала ефективні механізми, які дозволяють упередити неконтрольоване виведення капіталів з нашої країни до офшорів та юрисдикцій із низькими ставками оподаткування. Контроль здійснюватиметься за операціями, обсяг яких складає більше 50 млн. грн. Першу звітність бізнес подаватиме до міністерства вже до 1 травня 2014 року.

Державна податкова інспекція у м. Лисичанську ГУ Міндоходів у Луганській області

 

Теги новостей: 
Рубрика - Правозащитник: