19.02.2018, 14:56

Вибір та придбання нової квартири у новобудовах Луцька

Виктор Белый | Все новости автора

facebook google+ tweeter live rss

Щоб купити квартиру у новобудові Луцька, треба ретельно вивчити цей ринок, ознайомитися з переліком забудовників міста. Багато вигідних варіантів пропонується в будинках, які ще навіть не почали будувати. Чим скоріше прийде термін здачі в експлуатацію, тим дорожче буде квадратний метр житла.

Критерії вибору житла

На квартири від забудовника Луцьк пропонує вигідні умови придбання, житло тут коштує значно дешевше, ніж у столиці. Багато людей с мегаполісів переїжджають до Волині, бо цей край постійно розвивається, така популярність дає багато переваг. Сфера житлового будівництва відчуває небувалий підйом.

Багатоповерховий будинок возводиться декілька років, забудовник отримує дозвіл на цей процес и починає продавати житло. Покупці самі стають інвесторами, вони вкладають гроші в створення власного майна. Сучасні квартири від забудовника у Луцьку мають багато переваг перед аналогічними варіантами на вторинному ринку:

 • прогресивні комунікації;
 • нові будівельні матеріали та технології;
 • розвинена внутрішня інфраструктура;
 • високий рівень безпеки.

Остаточні ціни на квартири в новобудовах Луцьк встановлює на мінімальному рівні. Конкуренція між забудовниками теж впливає на цей процес. Великі будівельні компанії використовують всі можливості, щоб переманити потенційних клієнтів, зацікавити їх.

Вибираючи квартири від забудовника у Луцьку, треба пам'ятати про наступні критерії:

 • місце розташування об'єкту нерухомості;
 • екологічна обстановка;
 • транспортна доступність;
 • якість доріг;
 • наявність місць для паркування авто;
 • комунікації;
 • внутрішня та зовнішня інфраструктура.

Не менше значення має планування квартири, поверх, близькість вхідних дверей до ліфту. Менеджер компанії-забудовника запропонує декілька варіантів, розкаже про їхні переваги, умови співпраці. Таким чином можна купити квартиру в новобудові, Луцьк постійно розширюється та розвивається. Вам сподобається тут жити.

Ризики, пов'язані зі співпрацею з забудовником

Перед підписанням угоди треба перевірити надійність вибраної компанії. Усі квартири від забудовника у Луцьку пропонуються ще до введення будівлі в експлуатацію. Така співпраця – це завжди ризик. Щоб зменшити ймовірність шахрайства, треба поспілкуватися з дійсними клієнтами компанії, з'ясувати, які в них залишились враження від співпраці. Щоб купити квартиру в новобудові Луцька, треба переконатися в надійності майбутнього ділового партнера.

Така співпраця дає й вагомі переваги. Тут ви можете отримати розстрочку платежів на довгий період. При повній оплаті вартості житла пропонуються значні знажки та інші бонуси. Нерідко квартири здають з внутрішнім оздобленням, вам не доведеться витрачатися на ремонт. Таким чином ціни на квартири в новобудовах Луцька стають демократичними. Якщо вираховувати всі майбутні витрати, виявиться, що придбання житла від забудовника – це дуже вигідно. Залишається лише вибрати гідного партнера, з яким ви будете співпрацювати декілька років.

Теги новостей: 
Рубрика - Правозащитник: 
Комментировать
Цитировать
facebook google+ tweeter live rss
Загрузка...