22.07.2020, 10:50

Груповий нещасний випадок на шахті "Привольнянська": ГУ Держпраці завершило розслідування

Леся Матвеева | Все новости автора

facebook tweeter live rss
"Шахта Привольнянская" ПАО "Лисичанскуголь"

Фахівці Головного управління Державної служби України з питань праці у Луганській області завершили розслідування групового нещасного випадку на шахті "Привольнянська" ПАТ "Лисичанськвугілля".

Комісія, утворена наказом ГУ Держпраці в Луганській області, провела спеціальне розслідування групового нещасного випадку з тяжкими наслідками, що стався з працівниками відокремленого підрозділу "Шахта Привольнянська" ПАТ "Лисичанськвугілля", повідомляє Час Пік з посиланням на прес-службу відомства.

"Шахта Привольнянская" ПАО "Лисичанскуголь"

Встановлено, що 28 червня 2020 у м. Привілля у відокремленому підрозділі "Шахта Привольнянська" ПАТ "Лисичанськвугілля" при виконанні робіт з проведення вентиляційного хідника трапилося раптове обвалення порід покрівлі.

Роботи виконували двоє працівників дільниці №1. Внаслідок обвалу перший працівник отримав травму правої ноги, другий - травму несумісну з життям.

"За результатами розслідування спеціальна комісія дійшла висновку, що зазначений нещасний випадок згідно з Порядком розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 337, визнано таким, що пов’язаний з виробництвом, складено акт за формою Н-1/П", - йдеться в повідомленні ГУ Держпраці в Луганській області.

Як відзначили фахівці, основна причина нещасного випадку - технічна.

"А саме: раптове не прогнозоване обвалення відбулося в локальній, обмеженій по падінню і простяганню зоні породного масиву з підвищеною прихованою тріщинуватістю, і схильністю до обвалення при незначному водо проявленню, що призвело до ослаблення зчеплення шарів і проявленню динамічного впливу, що негативно позначилося на стійкості безпосередньої покрівлі", - сказано у висновку.

Спеціальною комісією були розроблені заходи щодо запобігання подібним нещасним випадкам в майбутньому.

Нагадаємо, трагедія сталася в ніч на 29 червня. Голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець розкрив подробиці того, що сталося та назвав імена загиблого і потерпілого гірників.

]]>]]>Читайте останні новини Лисичанська у своєму смартфоні в додатку ]]>Час Пік]]>

facebook tweeter live rss