08.08.2020, 08:29

Уряд переходить на надзвичайний режим роботи через погіршення ситуації з COVID-19

Марина Началова | Все новости автора

facebook tweeter live rss
шмыгаль

Уряд України переходить на надзвичайний режим роботи у зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації з коронавірусом. 8 серпня буде проведене позачергове засідання.

Про це повідомила прес-служба Кабміну, передає Час Пік.

7 серпня на засіданні Державної комісії з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій було розглянуто питання щодо внесення змін в постанову № 641 в частині розширення та змін до переліку критеріїв визначення кольору епідемічної небезпеки. Відповідні зміни необхідні для того, щоб повною мірою та своєчасно реагувати на виклики. 

Коментуючи рішення Державної комісії ТЕБ та НС, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що стрімке погіршення епідемічної ситуації в Україні вимагає скоординованих дій влади на всіх рівнях.

«Сьогодні в Україні встановлено черговий антирекорд за кількістю нових захворілих на COVID-19 — 1453 особи. Найбільше нових випадків — у Києві, Одеській, Львівській та Харківській областях. Тому із завтрашнього дня (8 серпня - ред.) Уряд переходить на надзвичайний режим роботи: декілька разів на тиждень будуть проводитись засідання комісії ТЕБ та НС для посилення контролю над епідемічною ситуацією в країні», — заявив Прем’єр-міністр.

Окрім того, 8 серпня планується провести позачергове засідання Кабінету Міністрів, де заплановано розглянути питання погіршення ситуації з епідемією в різних регіонах країни. Зокрема, питання щодо епідемічної ситуації в тимчасово окупованому Криму, де може відбуватися заниження реальних показників захворюваності на COVID-19.

Нагадаємо, Харків залишився у "зеленій" зоні карантину.

]]>]]>Читайте последние новости Украины и мира в своем смартфоне в приложении ]]>Час Пик]]>

facebook tweeter live rss