18.08.2020, 16:43

У МОЗ України повідомили про обмеження в школах в залежності від карантинних зон

Гера Кисмет | Все новости автора

facebook tweeter live rss
школа

У МОЗ України розповіли, які обмеження будуть діяти в школах різних карантинних зон і де навчання можливе тільки онлайн.

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко під час конференції "Освіта в умовах пандемії: як організувати навчальний рік 2020-2021" повідомив, що навчання в приміщеннях шкіл буде дозволено в регіонах "зеленої", "жовтої" та "помаранчевої" зон, в "червоній зоні "- навчання буде проходити онлайн, передає Час Пік з посиланням на українські ЗМІ.

За словами Ляшка, вчителям "зеленої" і "жовтої" зон дозволять проводити уроки без захисних масок. Однак в "помаранчевій" зоні вчителям доведеться носити захисний щиток.

"У той же час в" помаранчевій зоні "ми дамо рекомендації вчителям одягати захисний щиток, який є прозорим і дозволяє передавати емоції, щоб не порушувати освітній процес", - повідомив Ляшко.

Крім того, Ляшко повідомив, що будуть детально розглядатися питання, пов'язані з проходженням тестів на COVID-19 учнів і вчителів.

"На наступному тижні планується глобальна конференція Всесвітньої організації охорони здоров'я, ЮНІСЕФ. Там будуть розглядатися питання про те, потрібно чи не потрібно тестувати вчителів, учнів. Саме за результатами цієї глобальної конференції ми оцінимо доцільність перегляду наших рекомендацій", - зазначив заступник глави МОЗ.

Читайте також: У Сєвєродонецьку підсилюють карантинні заходи через COVID-19: що зміниться в житті жителів міста

Читайте последние новости Украины и мира в своем смартфоне в приложении Час Пик

facebook tweeter live rss
n