21.11.2020, 16:48

Шмигаль розповів про плани щодо введення жорсткого карантину в Україні

Гера Кисмет | Все новости автора

facebook tweeter live rss
карантин

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль розповів, чи планується введення більш жорсткого карантину та яких результатів потрібно чекати від карантину вихідного дня.

Шмигаль на своїй сторінці в Facebook запевнив, що ніякої дати для введення жорсткого карантину сьогодні немає, передає Час Пік.

Однак уряд не виключає можливості введення локдауну. Більш того, розробляється відповідний план, який покликаний стати планом Б.

"Щодо введення більш жорсткого карантину. Цей план дійсно розробляється , але - це план Б, якщо не спрацює карантин вихідного дня. Ми почали публічне обговорення цього плану Б, щоб вся країна розуміла його. Ми хочемо, щоб наші кроки були зрозумілими і передбачуваними для людей і бізнесу", - написав прем'єр-міністр.

Він зазначив, що вже пройшла зустріч з головами ОДА, представниками бізнесу, Радою Церков, щоб обговорити критерії потенційного посиленого карантину.

Шмигаль також повідомив, що карантин вихідного дня - альтернатива тотального карантину. Очікується, що його результатом стане зменшення кількості нових пацієнтів з COVID-19.

"Карантин вихідного дня залишається нашою розумною альтернативою локдауну. Минулі вихідні показали, що люди обмежили свою мобільність, найбільше з моменту весняного карантину. Це означає, що зменшилися довготривалі контакти між різними соціальними групами. Відповідно менше шансів, що здорові люди підхопили вірус", - пояснив він.

Читайте також: У Зеленського прокоментували можливість введення локдауну на новорічні

Читайте последние новости Украины и мира в своем смартфоне в приложении Час Пик

facebook tweeter live rss
n