04.04.2021, 22:25

УПЛ: "Динамо" на останній хвилині вирвало перемогу в "Олександрії"

Марина Началова | Все новости автора

Сьогодні відбувся центральний матч 20-го туру чемпіонату України з футболу, в якому київське "Динамо" грало на виїзді з ФК "Олександрія".

Матч проходив на стадіоні "Ніка" в Олександрії і завершився з рахунком 1:2, передає Час Пік.

Рахунок відкрив на 14-й хвилині форвард господарів поля Артем Сітало. Але в середині першого тайму "Динамо" вдалося зрівняти рахунок. На 35-й хвилині Денис Мірошниченко зіграв рукою у штрафному: арбітри довго радилися, переглядали VAR і врешті-решт призначили пенальті, яке успішно реалізував Микола Шапаренко.

В середині другого тайму Олександр Караваєв забив ще один гол за біло-синіх, який, втім, не був зарахований, оскільки при перегляді VAR арбітри помітили офсайд у Віталія Буяльського та скасували взяття воріт.

Результат матчу вирішив Жерсон Родрігес, який на 90-й хвилині забив м'яч у ворота "Олександрії" з передачі Буяльського.

За підсумками сьогоднішньої гри "Динамо" залишається лідером турнірної таблиці УПЛ і зберігає відрив від "Шахтаря" на 7 очок.