05.09.2013, 05:33

Украина - Бельгия - 58:57. Евробаскет. 1-й групповой турнир

Петр Владимиров | Всі новини автора

Протягом стартових трьох з половиною хвилин м’яч уперто не хотів влучати в кошик збірної Бельгії, аж поки Максим Корнієнко не відкрив рахунок збірної України на ЄвроБаскеті-2013. За хвилину до завершення першої чверті після п’яти поспіль очок Ігоря Зайцева українці вели в рахунку 7:11.<

Однак Ервелль і Мурс відправили на першу перерву в якості лідера свою команду – 12:11. На початку другої десятихвилинки Беган, Мвема і Табу зробили перевагу бельгійців +7, на велику перерву команди пішли за рахунку 36:26. Завдяки відмінним діям Ігоря Зайцева наші змогли вирівняти гру й виграти третю чверть. А влучні триочкові того ж Зайцева, Мішули і Гладиря дозволили нашій збірній зрівняти рахунок за дві хвилини до сирени – 55:55.
Через 20 секунд Беган вивів свою збірну вперед – 57:55. Протягом наступних півтори хвилини суперники припустилися такої кількості помилок, що їх могло вистачити на цілий матч. Зрештою, Юджин Джетер завершив цей непростий матч «хепі ендом» для збірної України – два з фолом і наша команда здобула важливу перемогу в стартовому матчі ЄвроБаскету-2013.
5 вересня команда Майка Фрателло зустрінеться зі збірною Ізраїлю, яка сьогодні поступилася британцям – 71:75.