Як правильно вибрати електронну сигарету?

Ольга Станішевська | Всі новини автора

Любителів взяти в руки цигарку, вдихнути аромат тютюнового диму і затягтися, з кожним роком стає все більше. Цей своєрідний “ритуал” тісно увійшов в повсякденне життя. Більшість людей, прокинувшись рано вранці, поєднує тютюнову папіросу разом з кавою. Втім шкода від такої звички очевидна. Вона негативно впливає на здоров’я людини, а також може викликати серйозні захворювання. Тому прекрасною альтернативою звичайних тютюнових виробів є електронні.

Електронні сигарети - оригінальний пристрій<

Слід зазначити, що електронні сигарети - це унікальний пристрій який з’явився вже давно. На відміну від звичайної цигарки, цей виріб вирізняється імітуванням смакових відчуттів справжнього куріння, але при цьому не містить у собі продуктів горіння тютюну. Використання таких виробів - це чудовий спосіб уникнути вживання нікотину, не позбуваючись при цьому самої звички. Такі пристрої прекрасно підійдуть для тих, хто має фізіологічну або психологічну залежність, оскільки вони можуть варіювати надходження нікотину, а також імітувати сам ритуал затяжок і видиху диму.

Конструкція і принцип роботи

Електронні цигарки мають вигляд справжніх їхніх прообразів. Зазвичай вони складається із таких елементів:

  • батарея;
  • парогенератор;
  • картридж з рідиною, яка може містити нікотин.

Принцип дії досить простий: після того, як людина зробить затяжку, за допомогою батарейки починає діяти парогенератор, який нагріває повітря, після чого з картриджа випаровується рідина. Внаслідок цього курець вдихає пар, який імітує тютюновий дим. Через кілька секунд він випаровується, при цьому не залишаючи ніякого запаху. Якщо тяга пропаде, сигарета відключиться автоматично.

На що звернути увагу при виборі?

Електронними сигаретами можна порадувати не лише себе, а й інших, придбати її краще у перевіреному магазині http://newsmoke.com.ua/ . Адже така покупка є досить оригінальним подарунком другові. Вона не лише підніме настрій, а й виявиться корисною річчю. Втім для того, щоб такий презент виявився дійсно якісним, потрібно зробити правильний вибір. А для цього перед покупкою бажано звертати на такі елементи:

батарея. Саме від неї залежить те, наскільки довго Ви зможете користуватися електроцигаркою. Чим частіше Ви палите, тим більш потужну батарею Вам потрібно вибрати. Батареї бувають автоматичними (реагують на затяжку) і кнопковими (вмикаються натисканням кнопки);

парогенератор. Він має різноманітні види: в одних нагрівається картридж, де міститься наповнювач, змочений рідиною, а в інших - спіраль, на яку рідина подається при втягуванні повітря. В першому випадку потрібно постійно замінювати картриджі, а в другому - лише додавати рідину;

рідина. На сучасному ринку вона представлена в багатьох різних видах. Рідина вирізняється не лише смаковими і ароматними якостями, а й кількістю нікотину, що в ній міститься. Тому для тих, хто бажає кинути палити, оптимальним варіантом буде безнікотинова рідина.

Купити електронну сигарету - не проблема. Адже такий диво-пристрій часто зустрічається в магазинах та інтернет-магазинах. Доволі широкий асортимент цього товару є на сайті http://newsmoke.com.ua/. Тут представлені тільки якісні моделі від найкращих виробників. Крім цього, у нас Ви можете придбати рідину для електронних цигарок та окремі деталі. Обирайте такий сучасний пристрій, як електронна сигарета, ціна якої Вас неодмінно здивує!

теги: