Предвыборная программа кандидата

Дев’ятнадцять років я спостерігаю за незалежною Україною. Звідусіль чути: Президент за український народ, Прем’єр та уряд за український народ, депутати та парламент за український народ. І у мене виникає запитання: а хто ж проти українського народу, якщо він так погано живе на власній землі?

Разом з вами, шановні виборці, я хочу знайти відповідь на це питання.

Певен, що багато хто з вас ії вже знає, а точніше буде сказати - відчуває на собі.

Проти українського народу ті хабарники та крадії, які всі ці роки не займалися на своїх посадах нічим іншим, ніж власним збагаченням за наш з вами рахунок.

Проти українського народу ті можновладці, які оточили себе зручними посадовцями, котрі зайнялися новим, нечуваним в світі бізнесом - дерибаном державної власності та бюджету.

Проти українського народу та місцева влада, яка зайнялася виключно розподілом народної землі, роздачею в оренду народного майна, збагаченням рідні та знайомих, розкішними забавками своїх дітей.

Проти українського народу ті правоохоронні органи, які не в змозі приборкати бандитів та крадіїв, а від того зажадають "відкатів", стали їх "кришувати", а потім і разом з порушниками законів "відстрілювати" людей та глумитися над нашими дітьми.

Проти українського народу всі ті "нафаршировані" політики, котрі навчилися гарним та красивим обіцянкам під час ток-шоу, але, прийшовши до влади будь-якого рівня, забувають про нас з вами першого ж робочого дня.
Я прагну все це змінити. Разом, тільки разом з вами!
Ми разом маємо покласти край бідуванню українського народу. І якщо ви довірите мені - я обіцяю і буду нести відповідальність за свої слова: жоден з тих, хто обманював вас всі ці роки, не залишиться на державній посаді!

Що нам всім треба зробити?

Поміняти на всіх ділянках влади людей - на тих, хто своєю чесністю, патріотизмом, працездатністю та професіоналізмом довів, що справді служить українському народові, нашій державі!  Жодна посадова особа не має права на недоторканність: якщо вчинив злочин - іди до буцегарні без огляду на чин чи звання!

З усіх ділянок влади, з кожного робочого місця треба витиснути корупцію, кожна спроба дати хабаря чи отримати хабаря має стати злочином особливої небезпеки.

З бізнесу треба зняти будь-які зайві податки, стягаючи лише єдиний державний податок у розмірі 10 відсотків - "десятини". Це має не тільки дати змогу людям розправити крила та створити багато нових робочих місць, скоротити непомірну кількість податківців та фіскальних служб, це відповідає нашій моралі та релігії!

Я приведу до влади таких людей, які зможуть перетворити Україну на "Швейцарію для Східної Європи": це має бути вільна зона для вкладання грошей, банківська система має працювати не на грабіж людей, а на такий високий розвиток і захист грошей, щоб у нас було не менш престижно розміщати вклади, ніж у "женевських кротів".

Основні сили держава має спрямовувати виключно на соціальні програми - і першою з таких програм має стати програма захисту життя та екології. Україна з її надзвичайно багатою природою має стати справжнім зразком для Європи з точки зору захисту життя людей, захисту екології - річок, лісів, унікальних курортних зон. Ми маємо дбати передусім про наше майбутнє. У країні Чорнобиля не може бути державних діячів, яким байдуже дивитися, що витворяють з нашою екологією.

Я доб’юся того, щоб у школі було повернуто 10-річне навчання за  звичною п’ятибальною системою, а до вузів усі без винятку вступали лише за екзаменами - пільги мають надаватися дітям тільки після того, як вони вже зараховані до вузу та довели своє право на навчання за державними програмами. Дітей треба позбавити "рекрутства" в армії - наше військо має стати не тільки професійним, а й мобільним, дуже невеликим за чисельністю, добре озброєним та готовим справді захищати Батьківщину, а не бути безплатною робочою силою для генеральських маєтків.

Я маю досвід і знаю, як саме повинні працювати місцеві органи влади. Головне - вони мають виконувати накази людей, дбати про їх добробут, а не бути розподільниками "шарових" земель та прикриттям для шахраїв! Про місцеве самоврядування всі роки незалежності чути тільки балачки - треба значно скоротити місцевих чиновників, але віддати на місця право залишати саме в регіонах  більшість зароблених бюджетних коштів. Київ має не розподіляти все за регіони - він має допомагати регіонам з користю витрачати на людей все те, що люди віддали державі у вигляді податків.

Ми не маємо робити якихось спеціальних програм, "проривів", писати довгі та надзвичайно брехливі статистичні звіти. У нас розумні та освічені люди, серед яких багато фахівців своєї справи - вони давно вже знають, що, де і як робити для людей.

Кожен політик, який балотується до органів влади - як місцевих, так і центральних, - має дати письмову обіцянку в разі щонайменшого посадового злочину - хабаря, "відкату", "кришування" тощо - бути не тільки притягнутим до суду, а й віддати державі майно, що належить йому та його родині.

Я народився, зростав, набував освіту та досвід на український землі. І мені дуже боляче, що нашу матінку-землю, що нашу улюблену країну перетворюють на світове посміховисько! Геть всіх тих, хто довів нашу Батьківщину до цього!

Ми маємо жити у вільній, красивій, заможній Україні!

І до цього треба зробити перший крок - віддати голос ПРОТИВСІХ Василю Васильовичу, якого народили українські батьки, який не хоче і не буде змінювати країну для життя своїх дітей та онуків, який хоче щастя для всіх українських людей і який докладе для здійснення цього всі свої знання та досвід, який готовий покласти на благо людей своєї  Вітчизни все своє життя!

Батьки народили мене Гуменюком Василем Васильовичем, все життя я вчився, працював, спілкувався саме з цим прізвищем. Але сьогодні я йду на те, щоб балотуватися у Президенти з прізвищем ПРОТИВСІХ, оскільки я певен у тому, що і ви також із  святою ненавистю прагнете врешті-решт проголосувати проти тих, хто всі ці роки обманював вас, хто на цьому обмані наживав величезні гроші. Саме тому я хочу вийти на вибори, щоб остаточно поставити крапку у етапі брехні, крадіжок, розбазарювання та нехтування правами людини!

Я йду захищати вас!  Я все зроблю, щоби люди в Україні були щасливі та заможні!

Клянуся у цьому на святій Біблії!