17.10.2023, 17:22

Лисичанські спортсмени зайняли призові місця на змаганнях з Айкідо

Віктор Білий | Всі новини автора

Спортсмени Лисичанської міської ДЮСШ та Клубу "Марубасі" здобули десять медалей на Кубку України з Айкідо, Всеукраїнських змаганнях серед дітей, юнаків, кадетів, юніорів та молоді (III-IV ранг).

Про це у Фейсбук повідомила пресслужба Лисичанської ДВА, передає Час Пік.

Змагання відбулися 14 жовтня у Миколаєві. У них взяли участь 7 команд, 95 спортсменів у вікових категоріях від дітей до дорослих. До складу команди Луганської області увійшли лисичанські спортсмени.

За результатами змагань лисичани Кирил Шеховцов (ЛМДЮСШ) та Максим Золотовський (Клуб "Марубасі") вибороли по дві золоті нагороди у номінаціях "Сінай" та "Опен Ката".

Дмитро Решетняк (ЛМДЮСШ) посів 1 місце "Опен Ката" та 2 місце "Сінай",

Анзор Жердецький (Клуб «Марубасі») - 1 місце "Опен Ката"» та 2 місце "Сінай",

Андрій Банніков (ЛМДЮСШ) - 1 місце "Опен Ката" та 3 місце "Сінай".

Переможці нагороджені грамотами та медалями.

Тренують лисичанських спортсменів Михайло Глоба та Інна Лесько.

Чемпіонат проходив на базі спортивного клубу CityGym у центрі міста.

Зазначається, що змагання в Айкідо проводяться у різних вікових категоріях та дисциплінах. Найменші учасники були від 3 років, найстарші – це тренери та спортсмени від 20 років.