02.02.2024, 10:26

Автобус не може проїхати: у мережі показали стан доріг в окупованому Краснодоні (Сорокиному)

краснодон

Краснодон (Сорокине) Луганської області знаходиться в окупації з 2014 року. Росіяни мали майже 10 років на те, щоб хоч щось зробити для міста. Проте зроблено нічого не було.

З мережі показали стан доріг у Сорокиному, передає Час Пік.

Судячи з відео, яке оприлюднив український журналіст Денис Казанський, дороги у Сорокиному не бачили ремонту вже багато років. Навіть автобус не може проїхати. У погану погоду дороги перетворюються на "кашу". Незважаючи на те, що місто досить віддалене від лінії фронту і активні бойові дії там зараз не відбуваються, росіяни не прагнуть нічого робити. Це доводить, що на окуповані після лютого 2022 року населені пункти не чекає нічого хорошого - ні відновлення, ні ремонту.

"Здавалося, ніхто вже давно не заважає процвітати та розвиватися. Не треба годувати жодних бандерівців. Прийшов руський мир! А навколо чомусь го*нище та розруха. Ну треба ж! Хто б міг подумати, що так буде", - коментує ситуацію в Сорокиному Казанський.

Варто зазначити, жахлива ситуація в Сорокиному склалася не лише з ремонтом доріг. Жителі міста неодноразово скаржилися на бездіяльність комунальних служб. Прибирання та ремонт під'їздів стали обов'язком мешканців, хоча оплату за комунальні послуги ніхто не скасовував.

У публікації використовувалися матеріали Telegram-каналу "]]>Денис Казанський]]>".

Читайте також: У Лисичанську та Сєвєродонецьку так їли? Як приготувати відому страву Луганщини з "секретним" інгредієнтом

Читайте последние новости Украины и мира в своем смартфоне в приложении Час Пик