05.07.2015, 09:54

ТОП-п'ятірка найпопулярніших ігор для смартфонів

Ольга Ранська | Все новости автора

Сучасного ігромана досить складно здивувати новою грою, але сподіваємося, що цій добірці популярних ігор для смартфонів зрадіє і він. У цей невеликий перелік увійшла топ-п’ятірка ігор, які отримали найбільше визнання користувачів з різних країн.

Будь-яку гру для смартфона з цієї добірки (і не тільки) можна знайти і завантажити на сайті http://mobile-games.com.ua/.<

1. Битва Замків - Castle Clash

Щоб придбати славу в «Битві замків», треба воювати і будувати. Наймайте легіони могутніх героїв, щоб стати найвидатнішим у світі полководцем. «Битва замків» - це гра епічних розмірів, чудова комбінація стратегії і битви! Створюйте армію ельфів, гномів, звірів, роботів та багатьох інших. Ваша імперія буде настільки ж потужною, як і ваша уява!

Гідна гра, займає перше почесне місце в переліку найпопулярніших ігор на Android в минулому році.

2. Герої Камелота

Камелот захоплений Чорним Лицарем і його ордою. Приєднуйтесь до тисячі гравців в картковій бойовій стратегії/RPG, яка перенесе вас в світ драконів і героїв середньовічних переказів.

Король Артур і Мерлін шукають героя, який врятує Британію: можливо, саме вас?

Ваше завдання - вижити в бою і звільнити свою землю, збираючи, посилюючи і розвиваючи сотні могутніх героїв.

3. Iron Force

Бери участь у танкових боях в Iron Force. Об'єднуйся в битвах з друзями.

Цей додаток пропонує здійснювати покупки всередині програми. Відключити їх можна в налаштуваннях пристрою.

Головні характеристики:

• Повністю безкоштовно.

• Грай в мережі з друзями або абсолютно незнайомими людьми!

• Бери участь у командних боях.

• Створи легіон разом з друзями.

• Збільшуй вогневу міць, швидкість, скорострільність та інші параметри твого танка.

4. Легенда Галактики

У 2841 році в результаті освоєння далеких планет почалася нова епоха в історії людства. Ви - командир галактичної застави, яка веде боротьбу за владу. Це буде дуже складно: доведеться мобілізувати всі сили, щоб відбити удари ворогів, які прагнуть вашого знищення. Вам погрожують космічні пірати, ворожі застави і невивчені об'єкти, і тому ви не можете помилитися.

5. Angry Birds Epic

Оригінальний гумор та нові веселі персонажі чекають на вас в черговому продовженні пригод злих пташок. Тепер в пернатій зграї на озброєнні з’явилася RPG. Ведіть пташину команду в бій, це буде епічно: дослідіть всі локації Свинського острову та разом зі старими знайомими вступайте до боротьби зі всіма членами королевського роду свиней.