26.03.2024, 21:42

В "Укрэнерго" назвали сроки восстановления электроснабжения в Харькове: что известно

Оксана Мовчан | Все новости автора
йцівука

Глава Укрэнерго Владимир Кудрицкий назвал точную дату полного восстановления электроснабжения в Харькове. По его словам, сейчас на это необходимы в районе двух недель.

Об этом он заявил во время ]]>брифинга]]> в Харькове, передает Час Пик.

За його словами, всі три технічні рішення виконуються одночасно для ширшого розуміння, який варіант буде найшвидшим для усунення блекауту.

"Ми маємо чітко пропрацьований план спільної роботи з обленерго, обласною військовою адміністрацією, мерією міста, Агентством з відновлення. Є три, умовно кажучи, паралельні технічні рішення, які ми реалізуємо одночасно", — сказав Кудрицький.

Він додав, що блекаут буде усунено за два тижні, але якщо російська армія не буде обстрілювати енергомережу. 

"Все ще досить важко гарантувати якісь конкретні терміни. Говоримо орієнтовно про 7-10 днів, можливо, до двох тижнів, коли енергетики зможуть у повному обсязі відновити нормальне енергопостачання міста. Це за умови, що не буде нових масштабних руйнувань", — каже чиновник, та додав, що "Укренерго" має достатню кількість ремонтних бригад, спецтехніки, матеріалів та обладнання для якнайшвидшого завершення робіт.

Напомним, что в ночь на 26 марта российские оккупационные войска атаковали беспилотниками Харьков. В городе раздавались взрывы, есть "прилет".

Читайте также:

"Выдыхайте и тщательнее фильтруйте информацию": военный аналитик об очередном "наступлении" на Харьков

Читайте последние новости Украины и мира в своем смартфоне в приложении Час Пик