14.05.2022, 08:51

Уряд передав в управління "Нафтогазу" мережу АЗС Glusco, яку пов'язували із Медведчуком

Леся Матвеева | Всі новини автора
в управление "Нафтогаза" передали сеть АЗС Glusco

Кабінет міністрів України затвердив документ, згідно з яким 172 заправки компанії Glusco переходять до управління державної компанії НАК "Нафтогаз".

Уряд ухвалив рішення про передачу 172 АЗС компанії Glusco, яку пов'язують із обвинуваченим у держзраді Віктором Медведчуком, в управління НАК "Нафтогаз України". Про це ]]>інформує ]]>урядовий портал, передає Час Пік.

За словами прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля, рішення про передачу відповідного майна на користь держави було винесене раніше судом і це рішення дозволить подолати дефіцит палива в Україні.

"У нас є рішення суду, яке передбачає передачу відповідного майна державі. Ми його виконуємо. Позиція тут чітка: активи росії та пов’язаних із нею компаній в Україні мають перейти нашій державі й працювати на благо нашої країни та всіх українців", - сказав Шмигаль.

Зазначимо, мережу Glusco пов'язують із депутатом від забороненої проросійської партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктором Медведчуком, підозрюваним у державній зраді. 14 червня 2021 року Державна фіскальна служба (ДФС) наклала арешт на корпоративні права групи компаній, які завозили нафтопродукти з РФ. Йшлося про мережу АЗС Glusco.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк