03.08.2021, 09:35

Зниклого главу Білоруського дому в Україні знайшли повішеним у київському парку

Леся Матвеева | Всі новини автора
Виталий Шишов

Громадянина Білорусі, главу Білоруського дому в Україні (БДУ) Віталія Шишова, який зник напередодні у Києві, знайшли повішеним в одному з київських парків, неподалік від місця його проживання.

Мобільний телефон та особисті речі Шишова вилучено з місця події. Про це повідомила прес-служба столичної поліції 3 серпня, передає Час Пік.

Поліція розпочала кримінальне провадження за статтею 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство) і буде перевіряти всі версії, в тому числі версію вбивства, замасковану під суїцид.  

Як зазначили правоохоронці, повна картина подій буде встановлена після допиту свідків, аналізу відеозаписів з камер системи "Безпечне місто" та проведення експертиз.

Поліція Києва звертається до всіх, хто знав Віталія Шишова з проханням надати інформацію про останні дні його життя, його психоемоційний стан, можливі загрози, тощо за телефонами: 098 734 06 46; 097 963 44 74 або 102.

Нагадаємо, Віталій Шишов, вранці 2 серпня вийшов, імовірно, на пробіжку та не повернувся.

Білоруський дім в Україні - некомерційна громадська організація, яка допомагає білорусам і всім, хто постраждав від дій режиму диктатора Олександра Лукашенка. Білоруський будинок допомагає білорусам з легалізацією в Україні, працевлаштуванням, пошуками знімного житла, організовує мирні акції та марші.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк