09.03.2021, 14:08

Який малюнок шпалер вибрати для вітальні?

Виктор Белый | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
обои

Шпалери не виходять з моди, що, безумовно, також пов'язане з широким спектром малюнків, в яких їх можна отримати. Сучасні шпалери підходять практично для всіх інтер'єрів.

Шпалери для любителів еко стилю

Якщо хочете зберегти природний стиль у вітальні, можна вибрати одну зі стін з візерунком під дерево. Він буде працювати як акцентний елемент. Малюнок деревини може бути вертикальним або горизонтальним і мати різні відтінки, що дає широкий спектр можливих застосувань.

Натуральні матеріали - це не тільки дерево - не забуватимемо про облицювання, що імітує камінь або цегла. Завдяки їм стіна зміниться до невпізнання.

Читайте також: Види шпалер: характеристики та достойність

Шпалери для вітальні з квітковими мотивами

Серед шпалер дуже велику групу складають вироби, прикрашені квітковими візерунками або зображеннями дерев і гілок. Оформлені у світлих пастельних тонах, вони легко впишуться в інтер'єр затишною та елегантною вітальнею. Серед такого виду облицювання легко знайти моделі, які підходять для класичного, мінімалістичного або скандинавського інтер'єру.

Сучасні шпалери з написами

Проста, сучасна і невимушена вітальня. У ній відмінно будуть працювати шпалери з написами, підкреслюючи індивідуальність мешканців. Однак таке облицювання, особливо в виразної колірною гамою, найкраще наносити на одну зі стін або тільки на її частину.

Вічні смуги та горошок

Вузькі, широкі, вертикальні та горизонтальні - це смуги, якими прикрашають настінні покриття. Завдяки їм можна не тільки прикрасити інтер'єр, але й оптично змінити його недоліки, наприклад, зробити його оптично вище або ширше.

І не забуваємо про горошок - шпалери з таким малюнком підходять не тільки для кімнати маленької принцеси. Вони відмінно підкреслять обрану частину вітальні, несучи до неї теплу домашню атмосферу.

Геометрія на стіні

Геометричні мотиви в моді вже давно - вони стануть чудовою прикрасою модною сучасною вітальні, а при вмілому виборі впишуться в багато аранжування. Ромби, трикутники, кола, квадрати або повторювані лінії - це лише деякі з геометричних візерунків, які можна знайти на сучасних шпалерах.

Читайте також: Як правильно вибрати шпалери: що необхідно знати та враховувати

Вищезазначені візерунки - це лише деякі з мотивів, якими можна прикрасити стіни в вітальні. Серед декоративних шпалер зустрічаються і шпалери зі східними візерунками, вкриті ефектним орнаментом. Також можна вибрати шпалери з морськими мотивами, тваринами мотивами, повністю гладкі або з оригінальною структурою і прикрашені глітером.
 

facebook tweeter live rss