19.02.2023, 17:03

Жіночі шкарпетки на холодну погоду - якими вони мають бути? Корисні поради для вибору

Ольга Станишевская | Всі новини автора

Чи знаєте ви, наскільки важливо тримати ноги в теплі, щоб не захворіти? Це особливо важливо при зниженому імунітеті та з перебоями в роботі опалення. Навіть в кожній тривожній валізі обов’язково має бути пара-двійка хороших теплих шкарпеток на всі випадки життя. Проте чи знають читатичі, якими мають бути теплі жіночі шкарпетки та які функції вони мають виконувати. Все по цій темі спробуємо розібрати в даній статті.

Якими мають бути якісні теплі жіночі шкарпетки?

Як тільки температура падає, першими це відчують ноги з характерними наслідками для здоров’я. На жаль, мало хто в Україні уважно обирає для себе підходящі шкарпетки, але ж це є дуже важливо. Важливо розуміти, що вдягаючи погані шкарпетки, ви не будете відчувати комфорту при ношенні навіть самого якісного взуття. Хороші якісні шкарпетки виконують декілька важливих функцій:

  1. Підтримка потрібного температурного режиму для захисту ніг від переохолодження.
  2. Естетична функція, оскільки гарні шкарпетки допомагають завершити гарний образ.
  3. Гігієнічна функція, оскільки шкарпетки не дозволяють ногам бути мокрими та вбирають піт і вологу. Таким чином попереджається можливість виникнення мозолів.

Хороші шкарпетки мають виконувати ці три функції. В такому разі ви будете відчувати лише комфорт від повсякденного носіння. Та й всі знають, що в тому випадку, коли ноги замерзли та намочились, то це з великою вірогідністю призведе до хвороби.

На що звертати увагу при виборі шкарпеток?

Наразі вибір шкарпеток достатньо великий, тому не дивно що в цьому асортименті люди губляться. Підібрати підходящу модель жіночих шкарпеток найкраще буде, якщо враховувати пору року та ваши особистий стиль. Які основні параметри варто враховувати при виборі шкарпеток?

  • Склад шкарпеток. Для теплих шкарпеток традиційним матеріалом є саме вовна, яка чудово зберігає тепло. Також такий матеріал чудово підходить по гігієнічним властивостям. Для того щоб шкарпетки були більш зносостійкими, рекомендується мати в складі незначну частину синтетики.
  • Розмір шкарпеток теплих є дуже важливим показником. Бо якщо п’ятка буде не на своєму місці, то це призведе до неприємних відчуттів та дискомфорту.
  • Колір теж дуже важливий. Якщо носити теплі шкарпетки з класичним стилем, то в такому разі вони мають бути однотонними під тон брюк. 
  • Довжина манжети для зимових шкарпеток під демісезонне та зимове взуття має бути високою. З високою манжетою шкарпетки будуть добре сидіти на нозі та чуово зігрівати ногу.
  • Резинка - потрібно підібрати вдалу модель, щоб резинка не була занадто тугою або слабкою. Інакше це призведе до неприємних відчуттів та натирання. Щільна широка резина не буде порушувати кровообіг.

Якщо ви хочете мати якісні жіночі шкарпетки, які будуть приносити вам комфорт та задоволення при ношенні, то найкраще їх придбати в магазині GPSocks. Тут пропонують лише якісні шкарпетки, які приносять максимум задоволення при постійному ношенні.