05.03.2023, 19:41

Перила з нержавійки: функціональні вироби для різних видів використання

Ольга Станишевская | Всі новини автора

Для забезпечення безпеки та зручності використання сходів на них встановлюють перила. Сучасні варіанти таких конструкцій виготовляють з різних матеріалів, але все частіше виробники обирають нержавіючу сталь. Цей метал приваблює цілим комплексом переваг, які й забезпечують високий попит на вироби з нього.

Навіщо потрібні перила? Не варто вважати, що встановлення таких конструкцій може бути зайвим, адже саме огородження на сходах запобігають падінню людей, які здійснюють підйом чи спуск сходинками. Але перила встановлюють не тільки на сходових маршах. такі вироби актуальні для створення безпечних умов використання будь яких споруджень - атріумів, веранд, терас, пандусів. Окрім прямої функціональної ролі конструкції виконують ще одну, не менш важливу – вони роблять сходи та інші площадки привабливими, акуратними, завершеними. 

Замовити перила з нержавіючої сталі можна за індивідуальним проектом

Багато хто з потенційних покупців не знають, де купити перила з нержавійки так, щоб вони відповідали основним вимогам до якості, ціни, привабливого зовнішнього вигляду. Скоротити витрати та отримати гарантовано якісний товар можна скориставшись онлайн сервісом Metkov. Замовляйте перила на сходи за вашими власними мірками або купуйте вже готову продукцію, приклади якої представлені на сайті. За будь-яких умов спеціалісти компанії зв’язуються з замовником для уточнення інформації та підбору найбільш відповідних за ціллю придбання моделей.

Як вибрати перила з нержавіючої сталі?

По-перше треба врахувати, де вони будуть використовуватися. Адже саме від цього залежить, які параметри має мати конструкція, яка її висота забезпечує безпеку використання, який тип кріплення краще обрати. Окрім призначення виробу слід орієнтуватися також на:

  • ціну перил, адже вона може бути як низькою, так и порівняно високою;
  • дизайн, який має відповідати загальній інтер’єрній концепції;
  • наявність інших додаткових матеріалів, наприклад, скла чи дерева.

Перила з нержавійки можуть бути різними. Деякі моделі не мають інших доповнень, вони повністю виготовлені зі сталі. Інші – прикрашені наповненням з тріплексу чи загартованого скла, тросів. Саме скло може бути прозорим, матовим, кольоровим. Дизайн виробів обирають на свій смак і зробити це не складно, адже у продажу представлено дуже багато різноманітних варіантів.

Основну увагу варто приділити вибору висоти перил. Вона залежить від того, на якій висоті будуть встановлені огородження та як вони будуть використовуватися. Якщо в цьому питанні у вас виникають складнощі – зверніться до спеціалістів Metkov.

теги: