22.05.2023, 19:32

Сухий корм для кошенят та дорослих котів українського виробництва

Ольга Станишевская | Всі новини автора

Ортиміл - це український бренд сухого корму для тварин, який займається виробництвом якісних супер преміум продуктів не лише для собак, але й для кошенят та дорослих котів. Він набуває популярності не лише в Україні, а й за її межами, відповідає високим стандартам якості та забезпечує збалансоване харчування для вашого улюбленця. Оптимальне харчування та догляд за вашим котом є важливими аспектами для забезпечення його здоров'я, комфорту та довголіття. Вибираючи український бренд, ви не тільки піклуєтеся про здоров'я вашого кота, але й підтримуєте вітчизняне виробництво. Вибір українського виробника для своєї кошки гарантує вам високу якість продукту, який відповідає міжнародним стандартам, а вашому коту - смачне та корисне харчування.

Особливості сухого корму Optimeal для кошенят та дорослих котів

  1. Якість інгредієнтів. Виробник використовує високоякісні інгредієнти для виробництва своїх кормів. Вони містять багато протеїнів, вітамінів, мінералів та амінокислот, необхідних для забезпечення оптимального здоров'я та розвитку вашого улюбленця.
  2. Натуральні компоненти. Сухий корм містить натуральні компоненти, такі як м'ясо, птиця, риба, овочі та фрукти, які сприяють гармонійному розвитку котів та забезпечують їх здоров'я на різних етапах життя.
  3. Без штучних добавок. Компанія прагне забезпечити максимально природний продукт, тому в їх кормах відсутні штучні добавки, консерванти, барвники та ароматизатори.
  4. Спеціальні рецепти для різних вікових груп. Розробляє спеціальні рецепти для кошенят, дорослих котів та старших котів, враховуючи їхні індивідуальні потреби, активність та стан здоров'я.

 Переваги сухого корму Optimeal для кошенят та дорослих котів:

1. Відмінна якість інгредієнтів забезпечує оптимальне харчування вашого улюбленця.

2. Збалансований склад та різноманітсь сухого корму для котів з яким можна ознайомитися в каталозі Optimeal сприяє гармонійному розвитку та підтримці їх здоров'я.

3. Відсутність штучних добавок забезпечує максимально природний продукт для вашого кота.

4. Спеціальні рецепти для різних вікових груп дозволяють врахувати індивідуальні потреби кожного кота.

Як вибрати сухий корм для вашого кота

  1. Врахуйте вік та активність кота. При виборі корму  враховуйте його вік та активність. Для кошенят рекомендується корм з високим вмістом протеїнів та калорій для активного росту. Для дорослих важливо підібрати корм відповідно до їх рівня активності, а для старших котів варто звернути увагу на корми зі зменшеним вмістом калорій, які підтримують здоров'я суглобів.
  2. Оберіть тип корму за потребами вашого кота. Optimeal пропонує корми для тварин з різними потребами. Вони включають корми для чутливих до алергії, кастрованих або стерилізованих, котиків з чутливим шлунком або схильних до утворення каменів у сечовому міхурі. Вибирайте корм відповідно до особливостей.
  3. Зверніть увагу на розмір та форму гранул. Розмір та форма гранул сухого корму можуть впливати на комфорт кота під час їжі та стимулювати жування. Оберіть корм з гранулами, які підходять для розміру та віку вашого кота.

Сухий корм Оптиміл - це чудовий вибір для українських власників кошенят та дорослих котів, які прагнуть забезпечити своїм улюбленцям якісне та збалансоване харчування. Використання супер преміум продуктів вітчизняного виробництва підкреслює ваше бажання піклуватися про здоров'я та благополуччя вашого кота, а також підтримувати українську економіку. Звернувши увагу на особливості та потреби вашого кота, ви зможете підібрати відповідний сухий корм українського виробника, який допоможе вашому улюбленцю залишатися активним, здоровим та щасливим на протязі всього свого життя. Віддавати перевагу продуктам вітчизняного виробника означає інвестувати в розвиток української економіки та підтримувати вітчизняних виробників.

теги: