29.05.2024, 19:11

Як зробити якісний ремонт квартири

Олег Білоусов | Всі новини автора
блог про будівництво

Якщо ви хочете якісно зробити ремонт квартири, обов'язково складіть план робіт і чітко дотримуйтесь його. Продуманий план скоротить час ремонту до мінімуму і дозволить розумно використовувати виділений бюджет.

Фахівці компанії BuildRoom радять розробити такий план до початку ремонтних робіт з урахуванням кількості та типу необхідних матеріалів. На сайті компанії ви знайдете блог про будівництво, в якому детально описані етапи ремонту, а також інші корисні поради щодо дизайну та вибору матеріалів. Детальний аналіз допоможе визначити всі необхідні матеріали заздалегідь, що дозволить уникнути затримок та непередбачених витрат.

Необхідно також врахувати індивідуальні особливості приміщення та передбачити резервний запас матеріалів для можливих змін проєкту, щоб ремонт пройшов максимально ефективно та без зайвих витрат.

Будівельно-монтажні роботи

Загальновизнане правило – спочатку починати найбрудніші роботи. До них відносяться будівельні роботи, що включають демонтаж перегородок і, за необхідності, їх перебудову. Виправлення пошкоджених ділянок стін та підлоги, проведення електромонтажних робіт та заміну сантехнічного обладнання у санвузлі та кухні – все це входить у перший етап.

«Мокра» робота

Наступний етап – зняття старої штукатурки та підлоги з наступною підготовкою стін під фарбування, ремонт підлог та вирівнювання стель.

Вікна та двері

Заміна вікон та дверей у квартирі впливає не лише на естетичну цінність приміщень, а й на відповідну тепло- та звукоізоляцію. При заміні вікон слід також встановити нове зовнішнє підвіконня, яке відповідатиме кольору фасаду та надійно захистить зовнішні стіни від затоплення.

Внутрішнє оздоблення

Після найбільш трудомістких робіт настав час обробки окремих поверхонь у квартирі:

  • почніть зі стель (натяжні стелі, підвісні конструкції або фарбування),
  • переходьте до обробки стін (фарбування, обклеювання шпалерами, облицювання плиткою, декоративними панелями тощо),
  • закінчуйте підлогою (лінолеум, ламінат, паркет, плитка тощо).

Монтажні роботи

Останній етап ремонту – монтажні роботи:

  • установка розеток, вимикачів, лічильників,
  • монтаж меблів, полиць та шаф.

Правильна послідовність робіт впливає на плавність ходу ремонту та дозволяє суттєво заощадити час та гроші. В результаті це дозволить зробити квартиру красивою та затишною на довгі роки.

теги: