16.05.2023, 19:50

Звички, які допоможуть вам заробляти більше на віртуальних покер платформах

Ольга Станишевская | Всі новини автора

У цій статті ми обговоримо деякі ключові стратегії, які можуть підвищити ваші шанси під час гри на віртуальних покер платформах. Ми розглянемо розуміння шансів на перемогу в кожній роздачі, використання покерних програмних інструментів і дотримання лімітів, які ви встановили для своїх ігор в покер, як ключ до досягнення кращих результатів під час гри в онлайн-покер.

Розуміння шансів на перемогу в кожній роздачі

Шанси - це ймовірність того, що відбудеться певна покерна роздача або результат, і вони можуть бути виражені або в частках (наприклад, від 1 до 4), або у відсотках (наприклад, 75%). Знання цих шансів дуже важливе при прийнятті рішень про те, які карти залишити, а які скинути під час гри.

Обчислення шансів

Першим кроком до розуміння ймовірностей, пов'язаних з кожною покерною роздачею, є визначення кількості можливих результатів. У стандартній колоді 52 карти, по 13 в кожній масті (чирва, бубна, трефа і піка). Існує також чотири масті, два кольори (чорний і червоний) і два обличчя карт (туз або король). Це означає, що існує 2 598 960 можливих 5-карткових комбінацій, які можна скласти з однієї колоди. Знаючи цю інформацію, легше розрахувати шанси отримати кожну з цих комбінацій. 

Наприклад, шанси зібрати флеш (5 карт однієї масті) становлять приблизно 0,1965%. Шанси на стріт-флеш (5 карт однієї масті підряд) ще нижчі - 0,00139%. У той же час, шанси зібрати каре (чотири карти однієї масті) становлять близько 0,0240%, а шанси зібрати каре (три карти) - близько 2,11%. 

Розгляд покерних варіацій

Наступним кроком у розумінні покерних ймовірностей є розгляд варіацій гра в покер, таких як Техаський Холдем або Омаха з високим/низьким розділеним банком. У Техаському Холдемі два гравці мають початкову "загальну" комбінацію з п'яти карт, а також дві власні кишенькові карти, які дилер роздає їм приватно; це збільшує складність обчислення ваших шансів у будь-який момент сесії, оскільки обидві комбінації повинні враховуватися одночасно. 

На відміну від цього, в Омасі з високим/низьким розділеним банком усі гравці повинні використовувати лише три загальні карти з п'яти при побудові своїх найкращих п'ятикарткових комбінацій; це значно знижує складність, але все одно вимагає знання обох типів комбінацій, щоб точно розрахувати ймовірність успіху або невдачі в будь-який момент часу під час гри.

Фото: Freepik

Використовуйте покерні програмні інструменти

Інструменти для покеру - це програмне забезпечення, яке використовується покеристами, щоб зробити свою гру простішою та ефективнішою, аналізуючи свою гру в онлайні, відстежуючи ігрові стилі та тенденції своїх опонентів, а також швидко розраховуючи шанси та ймовірності їхніх рук. 

Калькулятор префлоп-еквіті

Цей інструмент допомагає гравцям розрахувати свій еквіті (або шанси) перед тим, як зробити кол або рейз у раундах префлоп-ставок. Він дає гравцям можливість швидко оцінити свій капітал і вирішити, чи варто продовжувати роздачу або скинути її. Цей інструмент можна використовувати для різних видів Холдему, включаючи лімітний, безлімітний, пот-лімітний і змішаний. 

Оцінювач сили руки

Цей інструмент оцінює руки кожного гравця, щоб визначити їхні сильні та слабкі сторони проти інших опонентів. Він враховує певні фактори, такі як розмір банку, розмір ставок, розмір стеку та позицію гравця, при підрахунку сили його руки. Він корисний як для кеш-гри, так і для турнірної гри, де гравці можуть отримати користь від розуміння відносної сили своїх рук у порівнянні з руками опонентів.

Калькулятор шансів

Цей інструмент дозволяє гравцям швидко оцінити шанси на банк, які вони мають, приймаючи рішення під час роздачі. Калькулятор враховує всі фактори, такі як діапазони опонентів, розміри ставок і розміри стеків, щоб визначити, наскільки ймовірним є певний результат, наприклад, колл або рейз. Знання цих шансів важливе для гравців, які хочуть краще контролювати свої рішення під час роздачі.

Візуалізатор діапазону

Цей інструмент полегшує гравцям візуалізацію діапазонів при прийнятті рішень на основі шансів банку і розрахунків очікуваної вартості. Візуалізатор відображає всі можливі руки, які може зібрати опонент, враховуючи інформацію, доступну в будь-який момент гри; це дозволяє гравцям приймати більш обґрунтовані стратегічні рішення під час гри в покерних онлайн-турнірах.

Встановлюйте ліміти і дотримуйтеся їх

Виходячи з наявного бюджету, який ви виділили для гри в покер, встановіть ліміти ігрового часу, ставок і втрат для кожної сесії. Ставки повинні бути реалістичними, виходячи з розміру вашого банкролу; якщо у вас недостатньо грошей на рахунку, щоб покрити кількість покерних фішок, необхідних для гри за високими ставками, то рекомендується знизити ставки. Також корисно встановити ліміт часу, який ви будете проводити за грою щодня або щотижня, щоб не занурюватися в гру і не нехтувати іншими важливими сферами життя, такими як робота або сімейні зобов'язання. 

Нарешті, встановіть ліміт на те, скільки фішок для покеру ви готові програти за кожну сесію; якщо цей ліміт досягнутий, то пора виходити з-за столу, незалежно від того, чи є шанс, що удача повернеться до вас обличчям чи ні.

Фото: Freepik

Заключні думки

Розуміючи шанси на перемогу в кожній роздачі і використовуючи покерні програмні інструменти, такі як префлоп-калькулятори, оцінювачі сили рук, калькулятори шансів і візуалізатори діапазонів, а також встановлюючи ліміти на час гри, ставки і втрати, ви матимете перевагу над іншими гравцями, які не роблять цих кроків. Якщо ви готові почати грати в покер онлайн, заходьте на GG Poker і реєструйтеся вже сьогодні! Завдяки щедрим акціям і пропозиціям, немає кращого місця, ніж GG Poker, щоб відточити свої навички і стати досвідченим гравцем в покер онлайн.

теги: