Ефективні методи очищення обличчя

Ольга Станишевская | Всі новини автора

Зовнішність людини відіграє важливу роль в суспільстві. Тому потрібно стежити за зовнішнім виглядом, станом шкіри, омолоджувати та чистити її. Одним з ефективних засобів для цього вважається ультразвукова чистка обличчя. Це процедура, при проведенні якої залучений ультразвук.

Основні переваги

 1. Ефективний, безболісний метод очищення обличчя.
 2. Очищає чорні пори та сприяє виробленню колагену.
 3. Звужує розширені пори, прибирає неглибокі зморшки, покращує колір обличчя.
 4. Прибирає ороговілі клітини шкірного покриву і шкірне сало.
 5. Оновлюються клітини епідермісу, поліпшується кровообіг.

Протипоказання чистки обличчя:

 1. з онкологічними захворюваннями;
 2. вагітним жінкам;
 3. зі складними запальними й гнійними процесами;
 4. з гострою формою серцево-судинної хвороби

Проводиться уз-чистка обличчя косметологом в салоні, з використанням спеціального обладнання. Скільки разів можна проводити ультразвуковий пілінг? Все залежить від стану і типу епідермісу. Якщо у вас жирна шкіра, то цю процедуру не радять робити більше одного разу в 1-2 місяць. При сухій же шкірі ультразвукову чистку особи застосовують один раз в три місяці.

Інші не менш ефективні варіанти очищення шкіри

Крім ультразвуку, чистка обличчя буває:

 1. Механічна чистка обличчя. Полягає в тому, що косметолог загортає руки в стерильні серветки та за допомогою спеціальних інструментів очищає вашу шкіру. Деякі думають, що така чистка зараз не настільки популярна й ефективна. Але це помилкова думка. Бо тільки механічний спосіб повністю очищає осіб від вугрів, комедонів і сальних закупорок.
 2. Вакуумна чистка обличчя. При цьому щадному апаратному методі видаляються відмерлі клітини епідермісу, вугри та комедони. Шкіра тут очищається не так глибоко, як під час механічної. Але зате не так болюча і травматична. Вакуумний спосіб підходить для тонкої, ніжної шкіри. Жирові пробки та забруднення видаляються шляхом використання спеціальної присоски.
 3. Комбінована чистка обличчя. Для того, щоб домогтися відмінного ефекту, комбінований метод полягає в використанні декількох варіантів впливу на епітелій. Тут може застосовуватися хімічна читка, ультразвукова, мануальна. При цьому враховуються особисті протипоказання клієнта, а також характерні особливості особи. Комбінована чистка дає можливість глибоко очистити одну ділянку шкіри та акуратно обробити окремі зони.

Вартість чищення особи в Києві залежить від того, який спосіб ви оберете.

Як правильно доглядати за шкірою

Необхідно щодня доглядати за обличчям і тілом, застосовуючи спеціальні засоби. Не бійтеся довіритися професіоналам-косметологам в салонах. При огляді стану шкіри, вони порадять, який спосіб чистки підходить саме вам. Тим більше, що в центрах косметології для проведення процедур використовують спеціальне обладнання.

Пам'ятайте, що зовнішність - це візитна картка. Тому необхідно своєчасно проводити процедури для очищення й омолодження клітин шкіри обличчя і тіла.