31.10.2020, 17:38

Нове життя старих речей

Ольга Ранская | Всі новини автора

facebook tweeter live rss
цветок в ботинке

Майже у кожному будинку виникає проблема старих речей. Хтось віддає їх іншим людям, здає в комісійні магазини або просто викидає в сміттєві баки. Але найчастіше такі речі зберігаються у нас вдома на балконі або на дачі. А ось якщо над непотрібними речами трохи пофантазувати, то вони могли б прикрасити наш будинок, стати знову потрібнимита гарними у новому обличчі.

Старий одяг і взуття – нові речі

Неосяжним простором для здійснення своїх творчих фантазій служить старий одяг. Якщо ви знайомі хоча б з елементарними навичками шиття, то зі старих, що вийшли з моди, брюк і светрів можна пошити м'які іграшки: складні у виготовленні ляльки з окремо зробленими для них елементами гардероба або забавних тваринок, які просто шиються за нескладним кроєм або взагалі без нього.

Більш того, порізавши старі речі на рівні клаптики, ви можете зайнятися таким видом рукоділля, як печворк - Клаптикова шиття. Таке захоплення зажадає від вас багато терпіння, тому що він досить клопітка, але кінцевий результат того вартий. Декоративні подушечки, ковдри, килимки, доріжки і навіть картини з клаптиків привнесуть особливий настрій в будь-який інтер'єр, особливо заміський будинок або дачу.

А ще можна непотрібні речі умілими руками переробити в новий одяг. Зі штанів можна пошити шикарні шорти, шорти переробити в спідницю, обрізати рукава у светри і у вас вийде цікава безрукавка, а пофантазувати більше, вийде оригінальний комплект - шарфик і шапочка або бере з рукавицями.

Оригінальне використання можна знайти і для старої зношеної взуття. Наприклад, її можна використовувати на дачі як кашпо, але спочатку її потрібно вимити і пофарбувати, надавши тим самим декоративний вигляд.

Як перетворити старі іграшки

Дитячі іграшки теж можуть набути нового життя. Різні маленькі чоловічки з «кіндер-сюрпризів» можуть оригінально прикрасити дитячу рамку для фото. Для цього візьміть стару рамку, рясно змастіть її гумовим клеєм та приклейте фігурки дуже щільно у довільному порядку.

Також такі маленькі іграшки легко можна перетворити на магніти. Для цього потрібно всього-то нічого - зі зворотнього боку іграшки приклеїти магніт. І все - ваша колекція магнітів на холодильнику поповнилася новими і оригінальними екземплярами. А з іграшкового вантажівки можна зробити мобільне дачне кашпо, посадивши в кузов своє улюблене рослина.

Бабусина спадщина

Вдихнути нове життя можна також у старі, але такі улюблені й дорогі в плані пам'яті, меблі. Якщо у вас є стара шафа, яка дісталась від бабусі, не поспішайте її  викидати. Давайте спробуємо її переробити, і він вам прослужить ще довгі роки.

Отже, почати потрібно з усунення всіх явних неполадок: замінити старі петлі або змастити їх маслом, відремонтувати дверцята та пофарбувати їх. Варіантів маса. Можна очистити від старої фарби і покрити лаком, можна пофарбувати різними кольорами. Якщо є скло, то потрібно його замінити, за бажанням – нанести вітражними фарбами оригінальні малюнки.

Зі старого непотрібного табурета, який збираєтеся викинути, можна зробити незвичайний маленький кавовий або журнальний столик, з двох та більше – підставку для кімнатних квітів (для цього потрібно підрізати ніжки і красиво розфарбувати). Якщо на такий табурет пошити новий м'який чохол, то він прекрасно впишеться в інтер'єр кухні та довго ще залишиться за потрібне.

Творіть, фантазуйте. Тоді непотрібні речі не тільки прикрасять й урізноманітнять ваш будинок, але й стануть корисними. Вдалих перетворень!

facebook tweeter live rss
n