17.09.2020, 15:15

Правила осінньої риболовлі

Виктор Белый | Всі новини автора
facebook tweeter live rss

Незалежно від того, в яку пору року ви найбільше любите риболовлю, потрібно пам'ятати про відповідну підготовку та правила, дотримання яких не тільки вбереже від небезпечних несподіванок, але й забезпечить задоволення від перебування біля води. Про що не можна забувати, вирушаючи на риболовлю в осінні дні?

Куди піти на риболовлю восени?

Плануючи риболовлю восени, вибирайте такі місця, де водойми легко доступні й, бажано, глибоководні, а якщо це річка — де вода більш спокійна. Досвідчені рибалки також рекомендують ще й скупчення Старої підводної рослинності.

Читайте також: Риболовля для початківців. З чого почати риболовлю?

Рибальські снасті

Восени, коли хижаки перестають шукати дрібну рибу і полюють на більшу здобич, яка дозволить зберегти відчуття ситості надовго, варто робити ставку на великі приманки. Через необхідність ловити рибу в надглибоких та каламутних водах м'які приманки повинні бути чіткими та барвистими. Якщо ловите рибу в чистій воді, приманка повинна бути темною.

Незалежно від кольору приманки, восени її слід водити повільно, плавним рухом, з легким постукуванням або опусканням. У цьому сезоні риби не особливо рухливі, тому занадто динамічний спосіб ведення приманки зараз може не спрацювати.

Такі деталі, як вибір волосіні, переважно з невидимого у воді матеріалу, такого як, наприклад, фторуглерод, тепер також актуальні. Фахівці застерігають від того, що восени риба товщі та міцніше, а значить, потрібна міцна, довговічна Екіпіровка: перевірені потрійні гачки, міцні англійські шпильки, довгі міцні повідці.

Читайте також: Риболовля в холодну погоду

Відповідний одяг та взуття

Один з аспектів, який абсолютно не можна випускати з уваги при підготовці до осіннього рибальського сезону, — це покупка відповідного одягу і взуття. З вересня температура різко падає і часто буває непостійною. Вдень може бути дуже тепло, а ввечері стає дуже холодно. Щоб захистити себе від неприємного холоду, вологого повітря або дощу, обов'язково візьміть з собою теплий светр та вітрозахисну куртку.

Осіння рибалка також вимагає відповідного взуття. Найкраще підібрати для риболовлі класичні чоловічі гумові чоботи, наприклад, з верхом, закріпленим шнурками. Сучасні гумові чоботи мають зручну тканинну підкладку й нековзну підошву.

Осіння рибалка може стати фантастичною пригодою. Однак варто подумати про правильний вибір місця і спорядження, взуття та одягу, які не розчарують вас в холодні дні.

facebook tweeter live rss