18.05.2024, 16:35

Спідня білизна – як правильно підібрати до свого типу фігури

Ольга Станішевська | Всі новини автора

Вибір ідеальної спідньої білизни залежить від багатьох факторів, не тільки від стилю, але і від типу фігури. Білизна повинна підкреслювати ваші переваги та маскувати недоліки, щоб ви відчували себе впевненіше і комфортніше. На сайті InSecret ви можете переглянути різні моделі жіночої білизни та обрати на будь-який смак. Наш посібник допоможе вам зрозуміти, як вибрати ідеальну білизну для вашого типу фігури.

Розпізнавання типу вашої фігури

Розпізнавання типу вашої фігури має вирішальне значення для вибору правильної білизни. Типи фігури різні, і кожен вимагає різного типу підгонки. Перший крок - це зрозуміти характеристики силуетів. Типи статури зазвичай поділяють на яблуко, груша, пісочний годинник і прямокутник.

Жінки з формою яблука мають ширшу верхню частину тіла та більш підтягнуту нижню. У груші вужча верхня частина тіла і ширші стегна. Фігура «пісочний годинник» має рівномірно розподілену форму з вузькою талією, тоді як фігура прямокутної форми має рівномірний розподіл по всьому тілу. Для кожного з цих видів необхідний правильно підібраний комплект білизни, щоб підкреслити переваги та приховати недоліки.

Підбір білизни для будь-якого типу фігури

Вибір спідньої білизни для різних типів фігур може значно покращити комфорт і впевненість у собі. Ось кілька порад для кожного типу фігури:

 1. Тип “груша” (широкі стегна, вузька талія):
 • Трусики з високою талією або широкими боками.
 • Бюстгальтери з формованими чашками або пуш-ап.
 1. Тип “яблуко” (повний живіт, менші стегна):
 • Трусики з високою талією або контрольним верхом.
 • Бюстгальтери з підтримуючими чашками та широкими бретелями.
 1. Тип “пісочний годинник” (пропорційні груди й стегна):
 • Трусики-бікіні або з високою талією.
 • Бюстгальтери-балконети або з м’якими чашками.
 1. Тип “прямокутник” (мінімальні вигини):
 • Трусики бразильяно, стрінги або шортики.
 • Бюстгальтери з пуш-ап ефектом.
 1. Повна фігура:
 • Трусики з високою талією і широкими боками.
 • Бюстгальтери з широкими бретелями та міцною спинкою.

Дотримуючись цих порад, ви зможете підібрати спідню білизну, яка не лише підкреслить ваші переваги, але й забезпечить комфорт на кожен день.

Як правильно підібрати розмір білизни

Правильно підібраний розмір білизни – запорука комфорту та впевненості в собі. Щоб вибрати ідеальний розмір, запам’ятайте кілька важливих кроків. Спочатку виміряйте окружність грудей і під грудьми - це допоможе підібрати правильний розмір бюстгальтера. Також важливо виміряти окружність стегон, щоб переконатися, що трусики сидять правильно. Варто знати, що розмір білизни різниться залежно від виробника, тому завжди звіряйтеся з таблицею розмірів. Правильно підібраний розмір білизни не тільки забезпечує комфорт, але й підкреслює переваги фігури.

Як підібрати розмір? В першу чергу скористайтеся примірочною. Купуючи спідню білизну в Інтернеті, порівняйте розміри свого тіла з тими, які надає виробник - так ви мінімізуєте ризик неправильної посадки білизни. І пам’ятайте, що найважливішим є комфорт при носінні, незалежно від того, який розмір ви зрештою виберете.

Правильний вибір спідньої білизни залежить від розуміння вашого типу фігури та врахування його особливостей. Для кожного типу фігури - "груша", "яблуко", "пісочний годинник", "прямокутник" або повної фігури - існують свої рекомендації, які допоможуть підкреслити переваги та замаскувати недоліки. Важливо також правильно підібрати розмір білизни, що забезпечить комфорт та впевненість у собі. Завжди звертайте увагу на матеріал та розмірні таблиці виробників, щоб знайти ідеальну білизну, яка буде комфортною і відповідною для вашої фігури.