13.06.2024, 18:37

Правильний матеріал для жіночих халатів - чи це так важливо?

Ольга Станішевська | Всі новини автора

Той, хто хоч раз спав в піжамі з недихаючого матеріалу, точно знає, що матеріал має велике значення і значно підвищує комфорт сну. Про вибір халата з повітронепроникного, неприємного на дотик, жорсткого або штучного матеріалу не може бути й мови. У пошуках халата однозначно варто зупинити свій вибір на натуральних матеріалах – тож яких?

Сайт Donella спеціалізується на оптовій продажі жіночих халатів та іншої білизни. Вони пропонують широкий асортимент продукції, включаючи майки, спідню білизну, халат жіночий та інші товари. Продукція виготовлена з натуральних матеріалів, що забезпечує комфорт та якість.

Бавовна

Звичайно, перша думка – бавовна. І дуже добре. Бавовна – найпоширеніший натуральний матеріал, тому він безпечний для шкіри та здоров’я. Бавовна дозволяє підтримувати відповідну температуру тіла і відводить зайву вологу зі шкіри. Це міцний, довговічний матеріал, м'який і приємний на дотик, чудово підходить для алергіків.

Бамбук

Одяг з бамбукового волокна ми бачимо все частіше - в бутиках можна знайти практично будь-який вид одягу з такої тканини, від шкарпеток до блузок. Бамбук екологічно чистий, його вирощування швидке і безпроблемне, не вимагає застосування жодних добрив - тому бамбукові тканини можуть сміливо вибирати люди, які щоденно дотримуються принципів екології.

Чому халат з бамбука буде хорошим вибором? Тому що:

  • Бамбук характеризується високими тепловими властивостями - коли тепло і навіть жарко, бамбук приємно охолоджує, а в холодні ночі дає належний рівень тепла шкірі.
  • Це також добре поглинаюча тканина - дослідження показують, що бамбукова тканина може поглинати до трьох разів більше вологи, ніж натуральна бавовна.
  • Бамбук також має протигрибкові, бактерицидні та антистатичні властивості. Крім того, він може усунути неприємні запахи та надати відчуття свіжості.
  • Крім того, цей матеріал ніжний і гнучкий, і завдяки цим властивостям він дозволяє вільно рухатися і тримати тіло під час сну. Також його рекомендують людям, які борються з проблемами шкіри.

Сатин

У пошуках чогось більш елегантного ми часто вибираємо халати для жінок з атласу, і це теж хороший вибір. Можливо, не всі це знають, але сатин - це різновид атласу. Блиск атласу зумовлений атласним переплетенням утоку, це дуже гладкий матеріал, який прилягає до тіла та приємний на дотик. Але до переваг сатину також можна віднести легкість, стійкість до зминання й антиалергічні властивості.

У чому не спати?

Обов’язково слід уникати сну в халатах і піжамах зі штучних і непроникних матеріалів. До них відносяться поліестер, поліамід, акрил та ін. Ці тканини значно дешевші, але абсолютно недружні до нашої шкіри та знижують комфорт сну. Ці тканини виготовлені з полімерів, отриманих з нафти, вони змушують вас легко потіти, вони легкозаймисті та можуть дратувати дуже ніжну шкіру.

теги: