19.06.2024, 20:29

Як підібрати правильний фасон спідниці до типу фігури?

Олег Білоусов | Всі новини автора
спідниця

Спідниця – це базова річ жіночого гардероба. Кожна жінка неповторна, тому й кожна жіноча фігура має свої унікальні особливості, а це означає, що потрібно вміти підбирати спідниці, які підкреслюватимуть переваги фігури та водночас приховуватимуть її недоліки. Без сумніву, вибір правильного фасона спідниці може виявитися непростим завданням, проте турбуватися нема про що – завдяки порадам експертів українського бренду 25 union ви зможете підібрати для себе ідеальну спідницю незалежно від типу фігури. Будь-які розміри та фасони, від міні до максі – на сторінці бренду https://25union.com.ua/katalog/yubky/ кожна модниця зможе підібрати для себе найвдаліші моделі.

Типи жіночих фігур

Одним із найважливіших факторів, який слід враховувати при виборі довжини спідниці, є форма статури. Існують певні типи фігур жінок, які можна відрізнити за характерними рисами. Ось найпоширеніші з них:

  • силует «яблуко» – характеризується більшим колом живота, відсутністю видимої лінії талії, повнішими грудьми;
  • силует «груша» – ширші стегна стосовно плечей і талії;
  • силует «пісочний годинник» – пропорційні плечі та стегна, з чітко вираженою талією;
  • прямокутний силует – однакова ширина плечей, талії та стегон, без чітко вираженої талії;
  • силует «перевернутий трикутник» – відрізняється ширшими плечима в порівнянні зі стегнами та талією.

У зв'язку з тим, що кожна форма має свої особливості, цілком природно, що той самий фасон спідниці по-різному виглядатиме на різних силуетах. Ось чому потрібно знати деякі секрети вибору спідниці по фігурі.

Як підібрати спідницю по фігурі?

«Пісочний годинник»: спідниця-олівець або ретро

Якщо у вас фігура «пісочний годинник», в якій пропорційні всі частини тіла, ви можете експериментувати з різними фасонами. Вибирайте спідниці-олівці, які підкреслять ваші форми та водночас привернуть увагу до талії. Вам також ідеально підійдуть спідниці в стилі ретро, що створюють врівноважений стиль. Однак уникайте надто вільного одягу в області талії, оскільки він може оптично зменшити ваші рельєфи.

Спідниця із завищеною талією – ідеально до «яблука»

Для типу фігури «яблуко» варто вибирати спідниці більш вільного крою. Уникайте вбрання, що облягає, які можуть підкреслити область живота. Натомість вибирайте спідниці А-силуету або розкльошені фасони, які акцентують увагу на інші частини тіла. Спідниці з підвищеною талією допоможуть візуально зробити фігуру стрункішою фігуру і приховати животик.

Ідеальним рішенням також стане темна спідниця-олівець у поєднанні зі світлим топом оверсайзу. При створенні образу цей трюк допоможе оптично приховати коло в області живота.

Спідниці для фігури «груша»: головне – створити баланс

Жінкам з «грушеподібною» фігурою, тобто з вузькими плечима та повнішими стегнами, потрібно вибирати спідниці, які оптично додадуть об'єм верхній частині тіла. Вибирайте спідниці з рюшами, складками чи кишенями на стегнах, щоб створити ілюзію більшого балансу між верхом та низом фігури. Уникайте надто обтягуючих стегна нарядів, оскільки вони можуть підкреслити цю частину тіла. Вибирайте також спідницю А-силуету із завищеною талією, яка підкреслить талію та створить ілюзію більш гармонійної пропорції між верхом та низом тіла.

Фігура «прямокутник»: додаємо форми

Якщо у вас прямокутна фігура, тобто не сильно виражена талія, варто вибирати спідниці, які нададуть фігурі форми. Вибирайте спідниці-олівці, які підкреслять талію та створять враження більш пишних форм. Ви також можете зупинити свій вибір на спідницях із поясом на талії. Уникайте вільних спідниць, які не підкреслюють лінію талії.

спідниця

Фігура «перевернутий трикутник»: коригуємо об'єми

Ідеальний фасон для перевернутого трикутника – спідниця А-силуету, де широкий низ відвертатиме увагу від об'ємних плечей. В цьому випадку підійде різна довжина: і міні, і міді, і максі, але бажано із завищеною талією.

Мода та комфорт

Пам'ятайте, що найголовніше – почуватися комфортно та впевнено в обраній моделі. Подивіться у дзеркало, зверніть увагу на пропорції своєї фігури та експериментуйте з різними стилями, доки не знайдете той, який підійде вам найкраще. Вибирайте спідниці, які підкреслять вашу красу і додадуть впевненості у собі. Зробіть вибір приємним процесом, що дозволяє насолоджуватися модою та висловлювати свою індивідуальність. Пам'ятайте, що ви повинні відчувати себе впевнено та красиво у всьому, що носите, і тоді будь-який вибір буде виправданий.