23.05.2023, 19:50

Самостійна чи професійна заправка картриджа

Ольга Станишевская | Всі новини автора
заправка картриджа

Користувачі часто стикаються з тим, що у витратинику неочікувано закінчується тонер і треба терміново його зарядити. Багато хто відважується зробити це самостійно, оскільки не знає, де заправити картридж для принтера. Однак, коли є компанія Київ ІТ Сервіс, то не потрібно турбуватися, адже майстри сервісного центру зроблять все швидко та якісно, а головне, за доступною ціною. Та все ж таки вас може не полишати думка, що ви самі зможете успішно впоратися з цим завданням. Зверніть увагу, які небезпеки в ньому криються.

Ризики самостійного заправлення тонерного картриджа

В першу чергу процедура небезпечна для вашого здоров’я. Для очищення бункерів потрібен спеціальний сервісний пилосос, бо звичайний розпорошить тонер по всій кімнаті. Оскільки мікрогранули порошку менші за часточки пилу, ваш організм їх не розпізнає, через що вони накопичуються в легенях. В результаті алергія та астма вам гарантовані. А тепер поговоримо про небезпеки самостійного заправлення картриджа для вашого лазерного принтера. Зламання офісної техніки та швидке зношення робочих модулів виникає через:

  1. Неправильно розібраний або зібраний витратник.

  2. Несумісну марку тонера.

  3. Відсутність запасних частин.

  4. Порушення технології виконання заправки.

Погляньте, як це виглядає на практиці. Необізнаність у питаннях сумісності технічних характеристик мікрочасточок та особливостей друкувального пристрою призводить до виходу з ладу нагрівального елемента принтера. Також недотримання правил зарядки витратників (не очищені бункери, невідповідна кількість тонера) стає причиною виникнення фону та інших дефектів друку. Ці приклади показують, що краще довірити лазерний принтер спеціалістам, а не собі самому.

теги: