13.06.2024, 07:56

На Київщині триває ліквідація пожежі на підприємстві, що виникла внаслідок російської атаки 12 червня

На Киевщине продолжается ликвидация пожара на предприятии, возникшего в результате российской атаки

На Київщині триває ліквідація пожежі на промисловому підприємстві, що виникла внаслідок збройної агресії РФ. Пожежа виникла через падіння уламків під час ворожої атаки в ніч проти 12 червня.

На місці працюють 247 чоловік особового складу, 111 одиниць техніки, чотири пожежні потяги. Про це повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій, передає Час Пік.

Нагадаємо, в ніч проти 12 червня російські війська атакували Київ та область ракетами та БПЛА. За інформацією глави Київської ОВА Руслана Кравченка, в регіоні активно працювали сили ППО, влучань в об’єкти житлової чи критичної інфраструктури не зафіксовано, але через падіння уламків є пошкодження низки об'єктів у двох районах області.

"Зокрема, в одному з районів сталася пожежа на промисловому обʼєкті. Наразі до ліквідації пожежі залучені пожежно-рятувальні підрозділи Київської області, міста Києва, Укрзалізниці. Всього залучено понад 105 осіб та 30 одиниць техніки.

Через падіння уламків також пошкоджено приватний будинок, АЗС, гараж.

В іншому районі – загорілося складське приміщення", - ]]>повідомив ]]>Кравченко в Telegram вранці 12 червня.

Пізніше він ]]>уточнив]]>, що внаслідок падіння уламків збитих ворожих цілей пошкоджено 3 будинки, один з яких згорів вщент. Крім того, пошкоджено господарські приміщення, гаражі, склади одного з підприємств, АЗС.

Внаслідок падіння уламків одна людина отримала різану рану ноги. Медична допомога надана на місці. Від госпіталізації постраждалий відмовився.

Ліквідація пожежі на промисловому підприємстві триває...

На Киевщине продолжается ликвидация пожара на предприятии На Киевщине продолжается ликвидация пожара на предприятии На Киевщине продолжается ликвидация пожара на предприятии На Киевщине продолжается ликвидация пожара на предприятии На Киевщине продолжается ликвидация пожара на предприятии

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк