03.03.2021, 16:02

Кабмін затвердив Національну економічну стратегію до 2030 року

Марина Началова | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
кабмин

Національна економічна стратегія-2030 - це амбітна візія України в майбутнє і дорожня карта, що змінить країну.

Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Уряду 3 березня, передає Час Пік з посиланням на Урядовий портал.

Під час сьогоднішнього засідання Уряд затвердив Національну економічну стратегію до 2030 року з доопрацюванням.

Документ визначає стратегічні кроки для розвитку промисловості, агросектору, видобутку, інфраструктури, транспорту, енергетичного сектору, інформаційно-комунікаційних технологій, креативних індустрій та сфери послуг. Також Стратегія враховує важливі наскрізні напрямки - діджиталізацію, «зелений» курс, розвиток підприємництва та збалансований регіональний розвиток.

Серед принципів, на яких будується Національна економічна стратегія - європейська та євроатлантична інтеграція, недоторканість приватної власності, верховенство права, нетерпимість до корупції, вільна і чесна конкуренція, рівний доступ для бізнесу.

Прем’єр-міністр відзначив знаковість затвердження НЕС-2030 на річницю роботи Уряду та зауважив, що це перший такий фундаментальний документ за всю історію України.

«Національна економічна стратегія-2030 - це комплексний документ, який має привести Україну до клубу розвинених та успішних держав. Стратегія розроблена із залученням експертів, науковців, чиновників, народних депутатів. Це стане вагомим внеском у розвиток успішної, заможної європейської України», - зазначив Шмигаль.

До створення НЕС-2030 долучилися понад 500 учасників: представники більш як 20 аналітичних центрів, понад 30 бізнес-асоціацій, 40 органів виконавчої влади, експертного середовища та громадянського суспільства, народні депутати.

Шмигаль подякував усім, хто долучився до розробки НЕС-2030 й висловив сподівання, що всі гілки влади будуть активно залучені до досягнення спільної для країни мети.

Також Кабмін затвердив план боротьби з відмиванням коштів в офшори.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: 
facebook tweeter live rss