21.06.2024, 08:08

В Україні заборонили політичну партію "Наш край"

В Украине запретили политическую партию "Наш край"

В Україні заборонили політичну партію "Наш край". Загалом з початку повномасштабного вторгнення РФ в Україні заборонено 19 проросійських політичних партій.

За матеріалами Служби безпеки України Восьмий апеляційний адмінсуд задовольнив позов Міністерства юстиції про заборону політичної партії "Наш край". Про це повідомляє пресслужба СБУ, передає Час Пік.

"Окремі екскерівники та функціонери цієї політсили причетні до проведення підривної діяльності проти України. Зокрема вони поширювали антиукраїнську пропаганду, закликали до насильницького повалення конституційного ладу, а деякі із функціонерів – перейшли на бік ворога і підтримали російську військову агресію.

За матеріалами справи, загалом до співпраці з РФ причетні десятки представників регіональних осередків "Нашого краю". Більшість з них перебуває на тимчасово окупованих регіонах України, де займають різні "посади" в загарбницьких органах РФ", - йдеться у повідомленні.

У СБУ зазначили, що наразі тривають комплексні заходи щодо притягнення кожного з них до відповідальності за злочини проти України. Відповідно до рішення суду майно, кошти та інші активи політичної партії "Наш край" будуть передані у власність держави.

В Украине запретили политическую партию "Наш край"

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: