08.06.2024, 11:33

У чому переваги професійного кейтерингу?

Олег Білоусов | Всі новини автора
Царський кейтерінг

Кейтеринг для компаній – дуже важлива послуга з погляду бізнесу. Він створює унікальну можливість об'єднати співробітників або дозволяє професійно зустріти гостей, які прибули на корпоративний захід. Варто подбати про такий вид харчування – особливо коли кейтерингова компанія пропонує смачні комплексні обіди, приготовлені з максимальною ретельністю. У чому переваги такого сервісу?

Насправді це слово походить від англійського слова «to cater», що означає «забезпечувати та задовольняти потреби». Зараз слово кейтеринг використовується для позначення служб громадського харчування, які доставляють їжу та обслуговують гостей на приватній вечірці чи корпоративному заході. Все більше клієнтів використовують цю можливість, оскільки це економічний, швидкий та зручний варіант для людей з різними потребами та вимогами.

Яким має бути корпоративне харчування?

Якісне харчування на корпоративних заходах сьогодні є абсолютним стандартом, тому вам варто подбати про це, замовивши послуги корпоративного харчування у компанії «Царський кейтеринг». Багато думають, що кейтеринг це зручно, але дорого. І це найпоширеніший міф. Приготування страв самостійно, особливо для великої кількості гостей – це не тільки велика праця, а й великі витрати. При цьому «Царський кейтеринг» пропонує дійсно прийнятні ціни, і чим більше замовлення, тим приємніший підсумковий чек.

Послуги комунального харчування ґрунтуються на трьох основних критеріях:

 • Усі супи та основні страви нагадують вам добре знайомі домашні ситні страви. Досвідчені професіонали завжди досягають незабутнього смаку домашньої кухні.
 • Сьогодні бути у формі – це не лише мода, а й спосіб життя. «Царський кейтеринг» готує страви та закуски зі свіжих, корисних для здоров'я інгредієнтів з ідеальним енергетичним балансом.
 • Якісні послуги громадського харчування ґрунтуються не лише на добре приготованих стравах. Що також має значення, так це добре виконане та пунктуальне обслуговування. Замовляючи кейтеринг, ви можете розраховувати на пунктуальність та точність виконання замовлення.

Обслуговування компаній на заходах

Важко уявити, щоб будь-який корпоратив з великою кількістю людей міг пройти без спілкування за їжею. Послуги «Царського кейтерингу» стануть незамінною допомогою на всіх ділових заходах, які проводяться на робочому місці або за його межами. Гості та співробітники будуть професійно обслуговані, а смачні страви та закуски залишаться у їхній пам'яті надовго.

Царський кейтеринг

Інтеграція на робочому місці

Їжа на вечірках – це одне, але повсякденна їжа не менш важлива. Обідній час у компанії – дуже зручний варіант для тих, хто не хоче готувати їжу вдома чи прагне заощадити на щоденних замовленнях їжі до компанії. «Царський кейтеринг» пропонує смачні та ситні комплексні обіди, які стануть ідеальним рішенням для вашого офісу, будинку чи будь-якого іншого місця. Дізнатись умови замовлення та доставки комплексних обідів у боксах можна на сайті компанії.

Переваги комплексних обідів

 • Економія часу та грошей: вам не потрібно витрачати час на пошук рецептів, купівлю продуктів та приготування їжі.
 • Збалансоване меню: обіди складено з урахуванням усіх вимог до здорового харчування.
 • Різноманітність: щодня пропонується кілька варіантів меню, тому кожен зможе вибрати собі щось до смаку.
 • Висока якість: усі страви готуються зі свіжих та високоякісних продуктів.
 • Зручна доставка: обіди доставляються у зручних боксах, що дозволяє зберегти їх свіжими та смачними довгий час.

Що потрібно знати перед замовленням кейтерингу:

Перед тим, як замовляти кейтеринг, важливо визначити, скільки ви готові витратити на харчування. Це допоможе вам звузити вибір кейтерингових компаній та меню.

 1. Повідомте кейтеринговій компанії точну кількість людей, яких потрібно нагодувати. Це дозволить їм підготувати достатньо їжі та напоїв, щоб усі залишилися задоволеними.
 2. Вирішіть, яке меню найкраще підходить для вашого заходу - фуршет, шведський стіл, посадочне меню і т.д. Врахуйте смаки та вподобання ваших гостей.
 3. Якщо серед ваших гостей є люди з особливими дієтичними потребами (вегетаріанці, люди з алергією і т.п.), обов'язково повідомте про це кейтерингову компанію. Вони зможуть запропонувати відповідні варіанти страв.
 4. Повідомте кейтеринговій компанії точне місце та час проведення заходу. Це дозволить їм вчасно доставити їжу та підготуватися до обслуговування.
 5. Деякі кейтерингові компанії пропонують додаткові послуги, такі як оренда посуду, столів, стільців, декорації тощо. Дізнайтеся, чи надає такі послуги обрана вами компанія.
 6. Обов'язково обговоріть з кейтеринговою компанією умови оплати - розмір авансу, спосіб оплати, терміни і т.д. Це допоможе уникнути непорозумінь в майбутньому.
 7. Перед тим, як зробити остаточний вибір, пошукайте відгуки про кейтерингові компанії, які ви розглядаєте. Зверніть увагу на якість їжі, рівень обслуговування та надійність.
 8. Після узгодження всіх деталей обов'язково укладіть з кейтеринговою компанією договір, в якому будуть прописані всі умови співпраці. Це захистить ваші інтереси на випадок форс-мажорних ситуацій.
 9. Напередодні заходу зв'яжіться з кейтеринговою компанією, щоб переконатися, що все йде за планом. Будьте на зв'язку в день заходу, щоб оперативно вирішувати будь-які питання, що виникають.

Дотримуючись цих порад, ви зможете організувати якісне харчування на вашому заході. Це дозволить вам зосередитися на інших важливих аспектах заходу та забезпечить комфорт ваших гостей.

Чому варто скористатися послугами «Царського кейтерингу»?

Роботодавці, які особливо опікуються комфортом та зручністю своїх співробітників, все частіше обирають послуги корпоративного харчування. Перевагою такого рішення, безперечно, є той факт, що під час обідньої перерви співробітники проводять час разом, і це чудова нагода для спілкування та згуртування колективу.

Можна сказати, що використання послуг кейтерингу на вечірках має безліч переваг, про які повинні знати свідомі споживачі. По-перше, допомога, яку надає клієнту кейтерингова компанія, практично неоціненна. Це реальна економія часу, яку можна присвятити своїм обов'язкам стосовно гостей чи насолодою спілкування.

По-друге, страви, приготовані кваліфікованими кухарями, набагато смачніші за страви, приготовані вдома. Кухарі чудово знають цікаві поєднання спецій та способи зробити страву смачною. На додаток, у багатьох випадках компанія надає послуги офіціантів. Це означає, що замовник може замовити повний комплекс послуг, включаючи приготування їжі, сервірування столів та обслуговування гостей під час свята.

Співпраця з відомою кейтеринговою компанією «Царський кейтеринг» – це також можливість отримати цінну консультацію та скористатися досвідом фахівців, який особливо корисний в таких галузях, як:

 • вибір оптимальної форми частування (банкет, класична вечеря, щоденний обід, коктейльна вечірка тощо),
 • визначення кількості та типу страв і закусок, що подаються,
 • адаптація меню до індивідуальних дієтичних вимог або уподобань гостей,
 • організація зони комунального харчування на професійному рівні.

Також це величезна зручність для сторони, що приймає, адже після вечірки не потрібно мити посуд, про це подбає кейтерингова команда. Крім того, гості можуть скуштувати нові, часто екзотичні страви, абсолютно на будь-який смак.

Варто зазначити, що скориставшись пропозицією кейтерингової компанії, кожен клієнт може чітко подати свої вимоги та страви, які він хотів би подати на своєму святі. Персонал завжди стежить за тим, щоб якість послуг була на найвищому рівні. Усі коментарі клієнтів цінуються та враховуються, тому це чудовий варіант для вимогливих клієнтів, які бажають створити ідеальну вечірку в домашніх, невимушених умовах.

Теги новин: 
Рубрика - Правозащитник: