27.10.2022, 23:36

Кому довірити відправлення вантажів та як відрізнити надійну транспорту компанію

Олег Белоусов | Всі новини автора
вантажні перевезення в Києві

Надійна транспортна компанія – це компанія, яка здатна впоратися з викликами глобалізації. Найважливіші риси, що відрізняють хорошу транспортну компанію, це: люди, обладнання, організація, пунктуальність та ціни. Ринок логістичних та експедиторських послуг динамічно розвивається, конкуренція зростає. Тому від правильного вибору транспортної компанії залежить ефективний потік товарів та безпека вантажних перевезень.

На сьогодні багато великих підприємств і невеличких компаній використовують сервіс з доставки вантажів. На транспортному ринку існує безліч суб'єктів, які пропонують логістичні та експедиторські послуги. Великі транспортні компанії доставляють різні товари та зазвичай працюють у кількох країнах.

Найбільш важливі переваги великої транспортної компанії:

 • сучасні автомобілі
 • кваліфікований персонал
 • страхування вантажу
 • система спостереження
 • відгуки реальних клієнтів

Досвідчений персонал

Парк автомобілів високого класу від відомих виробників – важлива перевага великої транспортної компанії. Але хороша машина – це півсправи. Також важливим є регулярний огляд автомобіля на СТО. Крім того, у надійній транспортній компанії працюють лише професіонали, адже саме від її співробітників залежить успіх підприємства.

Вантажні перевезення в Києві та Київській області варто довірити професіоналам компанії «Рабен Україна». Клієнтам пропонується повний спектр послуг з перевезення вантажів по Києву, області та по території України. Транспортна компанія «Рабен Україна» гарантує високий сервіс вантажоперевезень, який включає:

 • сучасний автопарк різної вантажопідйомності
 • щоденні відправлення вантажів та доставка у термін 1-3 діб
 • надійна мережа партнерів
 • кваліфіковані водії
 • системи постійного контролю температури в причепах
 • збалансовані тарифи на послуги

Також пропонуються програми лояльності. А скориставшись доступом до програми myRaben, клієнт легко може відстежити вантаж та дізнатися про орієнтовний час його доставки.

Безпечний транспорт важливий

Завдяки сучасній системі моніторингу великі транспортні компанії гарантують безпеку та підвищують якість своїх послуг. У будь-який момент клієнт може дізнатися, де знаходиться вантажівка з товаром. Крім того, GPS дуже впливає на оптимізацію операцій і дозволяє контролювати транспортний засіб 24 години на добу.

Відгуки клієнтів

Всі транспортні компанії, які цінують свою репутацію, із задоволенням подають свої рекомендації потенційним клієнтам. Думки реальних клієнтів про роботу компанії також слід дізнаватись у дружніх компаніях та на інтернет-форумах. Завдяки цьому ви можете бути впевнені в тому, що обрана вами транспортна компанія заслуговує на довіру і можна без сумнівів налагодити з нею співпрацю.

Надійність та безпека послуг

Безсумнівно, що надійність та безпека є найважливішими аспектами перевезення вантажу. Хороша транспортна компанія приїде в обумовлений час та місце та доставить вантаж максимально швидко та якісно. Якщо у вас є якісь сумніви чи питання щодо доставки, ви завжди можете зв'язатися з менеджерами компанії та отримати відповіді на питання щодо доставки того чи іншого товару. Якщо, наприклад, ви відправляєте товари, що швидко псуються, ви повинні переконатися, що вони доїдуть до місця призначення за правильної температури. Надійна компанія, яка знає, що робить, слідкує за тим, щоб про все подбали належним чином.

Рубрика - Правозащитник: