17.04.2024, 14:42

Як здійснити ефективний квартирний переїзд?

Олег Білоусов | Всі новини автора
квартирний переїзд cargoo.ua

Перевезти всі свої речі з одного місця на інше часто перевищує сили та можливості домочадців. Безпечний підйом важких меблів та обладнання, а також його транспортування вимагають багато сил, грамотної організації процесу та відповідних транспортних засобів. Тому багато людей не хочуть брати на себе ці проблеми та наймають досвідчену компанію, яка візьме на себе квартирний переїзд повністю або зможе виконати лише частину послуг, наприклад, переміщення та транспортування меблів та найбільших вантажів.

На що розраховувати з транспортною компанією?

У транспортній компанії працюють не лише досвідчені фахівці, які безпечно перевезуть навіть найважчі предмети меблів та побутову техніку. Професійна компанія також надає необхідні інструменти для розбирання меблів, захисні матеріали, такі як пухирчаста та стрейч-плівка, а також ремені безпеки при переміщенні меблів з поверху на поверх. Ваші речі перевозитимуться з місця на місце у транспортному засобі правильних габаритів, які відповідатимуть вашим потребам та забезпечать їх надійний захист від пошкоджень.

Вибравши професійну послугу, вам більше не доведеться залучати сім'ю та друзів. На кожному етапі переїзду ви отримаєте допомогу, адаптовану до ваших потреб. Більше не потрібно турбуватися про те, як убезпечити пральну машину чи акваріум, як перевезти шведську стінку або як впоратися з транспортуванням гігантської шафи. Співробітники транспортної компанії подбають про ваші речі, використовуючи всі свої знання, навички та вироблені стандарти. При цьому ви можете розраховувати на ефективне перевезення своїх речей, тобто на мінімальну кількість поїздок на правильно вибраному транспортному засобі.

Ефективний квартирний переїзд із компанією CarGoo.ua

Транспортна компанія CarGoo.ua пропонує комплекс послуг для перевезення вантажів по Україні. Це український сервіс вантажного таксі, який працює по всій країні, зокрема у таких великих містах, як:

 • Чернівці
 • Хмельницький
 • Тернопіль
 • Суми
 • Рівне
 • Луцьк
 • Кременчук
 • Кривий Ріг
 • Житoмир
 • Біла Церква
 • Івано-Франківськ
 • Львів
 • Харків
 • Одеса

Переваги компанії CarGoo.ua

Ось кілька причин, чому варто скористатися послугами транспортної компанії CarGoo.ua:

Замовлення вантажного таксі онлайн. Ви можете замовити вантажний автомобіль на сайті CarGoo.ua або через мобільний додаток.
Попереднє замовлення. Можна замовити вантажний автомобіль заздалегідь, на зручну для вас дату та час.
Автоматичний розрахунок вартості, яка залежить від відстані, типу вантажівки та інших факторів.
Відстеження замовлення. Слідкуйте за статусом замовлення в додатку в режимі реального часу.
Оплата по факту. Сплатіть за перевезення після виконання замовлення.
Сервіс CarGoo.ua працює 24/7.
Компанія пропонує широкий вибір вантажних автомобілів, від фургонів до причепних вантажівок.
CarGoo.ua також пропонує додаткові послуги, такі як вантажники, упаковка та такелажні роботи.

Чому не варто переїжджати самостійно?

Самостійний переїзд, якщо він не продуманий і хаотичний, може завдати багато збитків та розчарувань. Неправильне розбирання та збирання меблів може призвести до їхнього пошкодження. Якщо ви не закріпите делікатні предмети належним чином, вони можуть зламатися під час транспортування або деформуватися.

Самостійне перенесення важких предметів може призвести до таких травм, як забої, розриви м'язів та навіть переломи, які вимагають тривалого відновлення. Ще однією проблемою може стати відсутність великого автомобіля. Перевезення упакованих речей та меблів у легковому автомобілі не тільки дуже дороге, тому що доведеться робити багато ходок, але й може призвести до пошкодження автомобіля, а деякі побутової техніки чи меблі просто можуть не поміститися.

Переїзд за допомогою транспортної компанії – чи це вигідно?

Ціна переїзду, що виконується професіоналами, залежить від кількості робочих годин, необхідних для здійснення переїзду, кількості кілометрів, які необхідно подолати з навантаженням, та інших факторів. Однак витрати на дані послуги в комплексі будуть незрівнянно нижчими, ніж витрати на можливі втрати, які можуть виникнути, якщо ви все ж таки вирішите переїхати самостійно.

Рубрика - Правозащитник: