03.08.2020, 20:30

Стало відомо ім'я керівника Лисичанської ВЦА

Марина Началова | Всі новини автора

facebook tweeter live rss
лисичанск

У єдиному державному реєстрі юридичних осіб сьогодні була зареєстрована Військово-цивільна адміністрація м. Лисичанська Луганської області.

ВЦА Лисичанська зареєстрована як орган державної влади, передає Час Пік.

У реєстрі вказаний керівник Лисичанської ВЦА - Заїка Олександр Сергійович. Завтра його офіційно повинен представити голова Луганської ОДА-ВЦА Сергій Гайдай.

Лисичанський активіст Анатолій Рижков поділився в мережі посиланням на декларацію Заїки Олександра Сергійовича - прокурора з Донецької області. Імовірно, саме він - новопризначений голова ВЦА Лисичанська.

У декларації, поданій 30 червня 2020 року, зазначене майно, яким володіє сім'я Заїки: квартира в Маріуполі площею 76.2 кв. м, зареєстрована на дружину; два автомобіля - NISSAN ALMERA 2006 року випуску, зареєстрований на самого Заїку і HYUNDAI ELANTRA 2014 року випуску, зареєстрований на дружину.

Вказуються доходи Заїки за 2019 рік: зарплата за основним місцем роботи - 47278 грн., надходження від ВЧ А2802 - 338134 грн., дохід від відчуження рухомого майна - 94000 грн., зарплата дружини - 63200 грн.

Читайте ще: Шилін знову зробив випад у бік Зеленського через ВЦА в Лисичанську: "Змінилося ставлення до міста"

]]>]]>Читайте последние новости Украины и мира в своем смартфоне в приложении ]]>Час Пик]]>

facebook tweeter live rss