23.08.2020, 15:14

На крок ближче до цивілізації: У Лисичанську почали стерилізувати безпритульних собак

Леся Матвеева | Всі новини автора
В Лисичанске начали стерилизовать бездомных собак

У Лисичанську громадська організація "Ветеринари без кордонів" починає роботу зі стерилізації бездомних собак. В межах міста розташували ветеринарний комплекс з операційною та фургоном з вольєрами.

Про це повідомила волонтер Юлія Виноградова на своїй сторінці у Facebook, передає Час Пік.

За словами волонтера, з тваринами працюватимуть досвідчені фахівці.

Собак будуть відловлювати, доставляти в ветеринарний комплекс та проводити стерилізацію. Якщо необхідно, тваринам нададуть медичну допомогу. Стерилізованим тваринам ставлять кліпсу в вушко і ставлять чіп, а також вакцинують від сказу. Після відновлення собаку відпускають на колишнє місце проживання.

Жителів Лисичанська просять з розумінням поставитися до роботи фахівців і не заважати працівникам ветеринарної служби та волонтерам. Також лисичан просять повідомляти в коментарях про місця скупчення бродячих собак.

Судячи з коментарів, жителі міста позитивно ставляться до цієї новини. Багато хто пишуть адреси, де влаштувалися зграї бродячих собак, яких необхідно стерилізувати.

Варто зазначити, що вже зустрічаються випадки перешкоджання роботі ветеринарів. Деякі жителі не бажають віддавати собак в руки фахівців, незважаючи на те, що собаки бродячі.

Чи відведуть вони самостійно до ветеринара собаку, оплатять її стерелізацію та лікування? Не факт...

http://joxi.ru/zAN6PoQT6pNBXA

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк