26.09.2020, 08:31

Україна і Світовий Банк домовилися про позику для ремонту доріг на Луганщині

Леся Матвеева | Всі новини автора
Луганская, ремонт дорог

Україна і Світовий Банк домовилися про надання позики у розмірі 65 млн доларів на оновлення дорожньої інфраструктури Луганської області.

Україна і Світовий банк домовилися про надання позики на оновлення дорожньої інфраструктури Луганщини, повідомляє Час Пік з посиланням на прес-службу Міністерства інфраструктури.

Це фінансування надається в рамках реалізації нового проекту "Східна Україна: возз’єднання, відновлення та відродження". Надання цієї позики погоджено Міжнародним банком реконструкції та розвитку.

Украина и Всемирный Банк договорились о займе для ремонта дорог на Луганщине

Відповідну угоду про надання позики планується підписати до кінця 2020 року.

"Завдяки Програмі Президента "Велике будівництво" цьогоріч ми оновлюємо рекордну кількість автошляхів – понад 6 тисяч км доріг державного та місцевого значення. Проте, звісно, цього недостатньо, щоб повністю оновити всю дорожню мережу України, у тому числі на сході нашої держави, яка внаслідок російської агресії постраждала найбільше. На це знадобиться не один річний бюджет країни.

Тому ми вкотре дякуємо нашим міжнародним партнерам за підтримку і я впевнений, що новий спільний проєкт з відновлення дорожньої мережі Луганщини допоможе нам створити сучасну та якісну інфраструктуру для людей. І, найголовніше, результати цих змін побачать і відчують на собі самі жителі цього регіону. А мешканці тимчасово окупованих територій будуть знати, що Україна змінюється і дбає про своїх громадян", - сказав міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

В рамках проекту буде оновлено близько 183 км автодоріг загального користування державного значення в Луганській області:

- Н-26 Чугуїв-Мілове;

- Р-66 КПП "Демино-Олександрівка" - Сватове - Лисичанськ - Луганськ;

- Т-13 - 02 КПП "Танюшівка" - Старобільськ - Бахмут.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк