11.03.2021, 12:37

Весняний призов: кому наказано з'явитися до військкомату, інформація для жителів Лисичанська, Новодружеська та Привілля

Леся Матвеева | Всі новини автора
Весенний призыв: кому приказано явиться в военкомат

Лисичанський міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки оприлюднив інформацію для призовників, які проживають у містах Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля. Стало відомо, кому необхідно з'явитися для призову на строкову військову службу.

Витяг з наказу військового комісара Лисичанського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки від 01.03.2021 №39 "Про призов громадян України на строкову військову службу у квітні-червні 2021 року" розміщено на сайті ВЦА м. Лисичанськ, повідомляє Час Пік.

"Лисичанський міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки повідомляє про проведення з 1 квітня по 30 червня 2021 року чергового призиву на строкову військову службу в Збройні Сили України та інші утворені відповідно до законів України військові формування", - йдеться у повідомленні.

Явці на призовну дільницю Лисичанського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 2003 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народилися у 1994-2002 роках, у яких закінчилася відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин, які проживають на території м.м. Лисичанська, Новодружеська, Привілля та населених пунктах Попаснянського району, підконтрольних українській владі.

Всім особам призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу, і які тимчасово перебувають на території м.м. Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля та Попаснянського району, наказано негайно повернутися до місця постійного проживання та з'явитися для проходження призовної комісії.

"Усім громадянам, які підлягають призову на строкову військову службу, прибути на призовну дільницю м. Лисичанська за адресою: Луганська область, м. Лисичанськ, вул. Мічуріна, буд. 22, у встановлений час з документами, що зазначені у повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов'язані прибути до Лисичанського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки у десятиденний строк з дня початку призову на строкову військову службу, а саме до 10 квітня 2021 року, та мати при собі документи, які посвідчують особу.

Керівникам підприємств, установ, організацій, у тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форм власності, відкликати призовників з відряджень і забезпечити своєчасне прибуття їх на призовну дільницю", - йдеться у наказі військового комісара.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк