14.04.2021, 14:09

Бойовики скинули з дрона міну неподалік КПВВ "Майорське", - ДПСУ

Ольга Романец | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
мина

У Донецькій області бойовики скинули з дрона на дорожній коридор контрольно-пропускного пункту "Майорське" протипіхотну міну ПОМ-2.

Про це повідомила Державна прикордонна служба, передає Час Пік.

Вчора близько 5 ранку прикордонний наряд, який виконував завдання в рамках гуманітарного дорожнього коридору "Горлівка-Бахмут" виявив політ БПЛА противника. За алгоритмом дій при виявленні повітряних цілей були проінформовані взаємодіючі підрозділи ЗСУ та прикордонники в КПВВ "Майорське", в напрямку якого рухався літальний апарат.

Надалі за допомогою БПЛА противник здійснив дистанційне мінування місцевості. У тому числі встановивши одну протипіхотну міну ПОМ-2 безпосередньо в межах контрольного пункту в'їзду-виїзду "Майорське".

Застосування окупантами протипіхотних мін в межах КПВВ ставить під загрозу життя не тільки прикордонників, а й цивільного населення. Як відомо, фактичний пропуск громадян через лінію розмежування в дорожньому коридорі "Горлівка - Бахмут" з вини окупантів не здійснюється. У той же час через контрольний пункт пересуваються жителі прифронтових населених пунктів, безпека яких і була поставлена під загрозу проросійськими бойовиками.

"Завдяки фіксуванню прикордонним нарядом прольоту БПЛА місця установки міни вдалося вчасно виявити і ізолювати. Безпеку переміщення по дорожньому коридору відновлено-міна знешкоджена інженерно-саперними підрозділами ЗСУ. Прикордонники готові забезпечити пропуск громадян через лінію розмежування", - йдеться в повідомленні.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

facebook tweeter live rss