21.06.2021, 09:48

В аеропорту "Бориспіль" спіймали іноземця з діамантами на 1 млн гривень

Леся Матвеева | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
поймали иностранца с бриллиантами на 1 млн гривен

В аеропорту "Бориспіль" у пасажира рейсу "Тель-Авів – Київ" прикордонники під час огляду виявили партію діамантів вартістю близько 1 млн гривень.

У столичному аеропорту "Бориспіль" під час оформлення авіарейсу "Тель-Авів – Київ" прикордонники спільно з митниками провели огляд багажу та ручної поклажі одного з пасажирів рейсу. У нього виявили партію діамантів та прикраси вартістю близько 1 млн гривень. Про це повідомляє Держприкордонслужба України, передає Час Пік.

У різних місцях ручної поклажі громадянина Ізраїлю 1962 р.н. правоохоронці виявили браслет з білого золота та кільце, прикрашені діамантами, а також два діаманти жовтого кольору з сертифікатами GIA загальною вагою 2.21 карат.

За попередньою оцінкою сума дорогоцінних каменів близько 1 млн грн.

Дорогоцінне каміння іноземець переміщував з порушенням українського законодавства. Завчасну інформацію про незаконне переміщення діамантів отримали оперативники ОКПП "Київ".

За результатами огляду складено протокол про порушення митних правил за статтею 471 МКУ.

поймали иностранца с бриллиантами на 1 млн гривен поймали иностранца с бриллиантами на 1 млн гривен поймали иностранца с бриллиантами на 1 млн гривен

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

facebook tweeter live rss