29.11.2021, 09:30

Гайдай показав, який міст побудують біля колишнього Лисичанського содового заводу вже у 2022 році: фото

Леся Матвеева | Всі новини автора
Лисичанск, мост

Глава Луганщини Сергій Гайдай повідомив жителям Лисичанська хорошу новину. Біля колишнього содового заводу в 2022 році почнеться реконструкція зруйнованого моста. Планують також відновити об'їзну дорогу.

Голова Луганської обласної державної адміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай повідомив, що вже готова проєктно-кошторисна документація на міст біля колишнього Лисичанського содового заводу, передає Час Пік.

Гайдай зазначив, що фінансування ремонту об'єкта буде з Державного дорожнього фонду. 

"Там чотири кілометри дороги, здається, чотири з половиною... Це навіть не кКапітальний ремонт, це, швидше за все, буде більше схоже на нове будівництво, тому що міст повністю зруйнований. Ми обов'язково цей міст зробимо, зробимо тоді вже дорогу", - заявляв голова Луганської ОДА на прес-конференції на початку листопада.

Тепер Гайдай повідомив, що проєкт готовий та показав, як виглядатиме новий міст через Сіверський Донець в районі колишнього Лисичанського содового заводу.

"Проєкт готовий! Міст біля содового заводу в Лисичанську виглядатиме саме так.

У 2022 році розпочнеться реконструкція мосту біля содового заводу в Лисичанську. Вже маємо візуалізацію у вигляді 3Д-моделі.

Це буде не капітальний ремонт, а більше схоже на будівництво, тому що міст має значні руйнування.

Також, за планом, після реконструкції мосту, розпочнеться ремонт дороги, автомобілісти будуть економити близько 14 кілометрів, щоб коротким шляхом дістатися району "РТІ", - написав Гайдай на своїй сторінці в Facebook.

Лисичанск, мост Лисичанск, мостЛисичанск, мост

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк