30.11.2021, 11:53

У Лисичанську в 2022 році почнеться реконструкція спортивної бази "Лисичанець": як зміниться "Водна станція"

Леся Матвеева | Всі новини автора
Лисичанск

У Лисичанську вже у 2022 році розпочнеться реконструкція спортивної бази "Лисичанець", яку планують перетворити на надсучасний спортивний об'єкт.

Голова Луганської обласної державної адміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай повідомив, що розробляється проектно-кошторисна документація і вже у 2022 році почнеться реконструкція спортивного об'єкта "Лисичанець", передає Час Пік.

На спортивній базі "Лисичанець" побудують тренажерні зали, трибуни для глядачів, майданчики з вуличними тренажерами, а також займуться благоустроєм прибережної території.

"Реконструкція спортивної бази "Лисичанець" розпочнеться в 2022 році.

Наступний рік буде плідним на будівництва для Луганщини. У 2022 році стартуємо у Лисичанську зі спортивної бази «Лисичанець» на березі річки Сіверський Донець. Нині розробляємо проєктно-кошторисну документацію.

Заплановано будівництво:

- модульного водно-спортивного комплексу (елінгу з відповідним оснащенням; тренажерної зали, обладнаної тренажерами для веслування на байдарках і каное; роздягалень; санвузлів; тренерських);

- нового пантону, трибун для глядачів з благоустроєм прибережної території;

- спортивного залу для єдиноборств;

- критого вуличного залу для єдиноборств з помостом;

- майданчика з вуличними тренажерами;

- адміністративних будівель з благоустроєм території.

Матимемо надсучасний спортивний об‘єкт!",- написав Гайдай на своїй сторінці в Facebook. 

Довідка: Водна станція - це спортивно-оздоровча база, розташована на березі річки Сіверський Донець на межі трьох міст Луганської області: Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне. База функціонує з 1955 року.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк