Окупанти розташували склади боєприпасів у житлових квартах Маріуполя, - Андрющенко

Росіяни використовують мешканців Маріуполя Донецької області, як "живий щит" - вони розмістили два склади боєприпасів у житлових кварталах міста.
Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко в Telegram-каналі, передає Час Пік.
"Підтверджено місце розташування двох складів БК окупантів у житлових кварталах. Тому, з урахуванням військової ситуації та потужностей HIMARS, що надійшла на озброєння української армії, радимо маріупольцям, яких окупанти намагаються використовувати як "живий щит" прикриття складів терміново евакуюватися або тимчасово обрати інше місце проживання для своєї безпеки", - повідомив Андрющенко.
Також він зазначив, що 8 липня до міста прибуло п'ять автобусів із російськими військовими у напрямку Волноваха/Донецьк.
"Автобуси проїхали до Приморського району. Така ротація вказує на посилення охорони насамперед у порту у зв'язку з початком його реального відновлення як військово-вантажної бази", - поінформував радник мера.
Читайте також: У мережі з'явилися кадри наслідків ранкового обстрілу Донецької області
Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк. |
![]() |